Raksta attēls

Ghetto team dodas uz Sanktpēterburgu

2017.gada 16.augusts \\ Ratiņbasketbols

No 18. augusta līdz 23. augustam, Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā norisināsies starptautisks turnīrs ratiņbasketbolā, kurā piedalīsies arī ratiņbasketbola komanda no Latvijas Ghetto team.

Turnīrā, kas Sanktpēterburgā norisinās jau kopš ratiņbasketbola aizsākšanas Krievijā, kopumā piedalīsies 7 komandas – “Šans” no Tjumeņas, “Krila Bars” no Kazaņas, “MGA-PK” no Maskavas, “Uraļec” no Urāliem, “Baski” un “Alianse” no Sanktpēterburgas, kā arī mūsu pašu Latvijas komanda “Ghetto Team”.

Komandas “Ghetto team” sastāvs

Treneris/spēlētājs: Raimuns Beginskis

Trenera palīgs: Aivars Konapackis

Spēlētāji: Agris Lasmans, Kaspars Turks, Kārlis Gabranovs, Elvis Urga, Ansis Bērziņš, Dmitrijs Rukavišņikovs, Gatis Veinbergs, Ralfs Bundziņš, Mārtiņš Grabis, Aigars Miklāvs

Ratiņbasketbols ir paralimpiskais sporta veids, kas radies 1944. gadā – tā bija iespēja ievainotajiem karavīriem nodarboties ar sportu, kā arī adaptēties jaunajā vidē. Pēc popularitātes iemantošanas, 1960. gadā tas tika iekļauts Paralimpisko spēļu programmā un tajā palicis joprojām. Ratiņbasketbolu var spēlēt cilvēki ar dažādiem kustību traucējumiem vai amputācijām, kā arī ar minimāliem fiziskās veselības traucējumiem. Šobrīd ratiņbasketbola komandas iedala divīzijās, kur A divīzija tiek uzskatīta par visspēcīgāko, bet D divīzija par visvājāko. Latvija ratiņbasketbolu spēlē B divīzijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.