Raksta attēls

Ieva Melle Latvijas atklātajā čempionātā loka šaušanā izcīna augsto 2.vietu

2024.gada 13.februāris \\ Loka šaušana

Veiksmīgi aizvadīts Latvijas atklātais čempionāts 2024 loka šaušanā telpās, kas no 10.-11. februārim risinājās Ventspilī. Šajās sacensībās kopējā konkurencē piedalījās arī para lokšāvēju trio – Ieva Melle, Dainis Jansons un Jānis Kants. 

Starp sacensību spilgtākajiem momentiem bija Ievas Melles sniegums, kura demonstrējot augstu meistarību un komandas darbu kopā ar Jeļenu Kononovu un Viktoriju Liju Seibuti, izcīnīja godpilno 2. vietu. Savukārt, individuālajās sacensībās Melle 24 sieviešu konkurencē ieņēma dalīto 9. vietu.

Individuālajās sacensībās vīriešu konkurencē Dainis Jansons un Jānis Kants ierindojās dalītajā devītajā vietā 28 vīriešu konkurencē. Komandu cīņās Dainis startēja kopā ar Tomu Ābeli un Samiru Morozkovu. Diemžēl, jau pirmajā cīņā zaudējums ar 0:6 un rezultātā sestā vieta 7 komandu konkurencē.

Jānim Kantam komandu cīņas izpalika, jo komandu sastāvs tika veidots pēc kluba piederības.

Šobrīd sportisti intensīvi turpina gatavoties nākamajām sacensībām, kuras no 1.līdz 8.martam norisināsies Dubaijā. Turnīrā Apvienotajos Arābu Emirātos Ievai Mellei, Dainim Jansonam un Jānim Kantam pievienosies arī pagājušā gada Eiropas bronzas medaļnieks Gints Jonasts. Jāatzīmē, ka šīs mūsu sportistiem ir ļoti svarīgas sacensības – pēdējās sacensības, kur būs iespējams izcīnīt kvotas uz Parīzes Paralimpiskajām spēlēm. To varēs izdarīt tikai individuālajos startos, komandās un mix komandā izcīnīt kvotas vairs nav iespējams.

 

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.