Raksta attēls

Ikgadējais LISF čempionāts vieglatlētikā jau 25. maijā! Piesakies!

2019.gada 8.maijs \\ Para vieglatlētika

25.maijā, Murjāņu sporta bāzē, norisināsies ikgadējais Latvijas Invalīdu sporta federācijas (LISF) čempionāts vieglatlētikā, kurā aicināts ikviens cilvēks ar invaliditāti neatkarīgi no iepriekš gūtās pieredzes sportā!

Būs iespēja startēt vairākās mešanas disciplīnās, skriešanā un tāllēkšanā. Mešanas disciplīnā būs nodrošināta arī pagājušogad jaunieviestā disciplīna – vālītes mešana. Vālītes mešana paredzēta sporta grupai F51, kas ir sporta klase īpaši paredzēta cilvēkiem ar augstu mugurkaula bojājumu un vāju satvērienu rokā un plaukstā.

Sacensībās būs iespēja nodarboties arī ar skriešanu ratiņkrēslā – šī ir vieglatlētikas disciplīna, kurā īpaši meklējam jaunus sportistus!

LISF aicina sacesībām pieteikties gan cilvēkus ar pieredzi, gan cilvēkus bez pieredzes – ikvienam būs iespēja izmēģināt savus spēlkus sev vēlamajā disciplīnā.

Pieteikties sacensībām iespējams līdz š.g. 21. maija plkst. 12:00, rakstot u e-pastu a_cempions_a@inbox.lv, pielikumā pievienojot aizpildītu pieteikuma formu, kas lejupielādei pieejama zemāk.

Papildu informācija, zvanot pa tālruni 29183746 (Aigars Apinis) vai 26525401 (Aldis Šūpulnieks).

Nolikums

Pieteikuma forma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.