Raksta attēls

Intervija ar Diānu Dadzīti

2017.gada 21.decembris \\ Para vieglatlētika

Teju gandrīz pienākušas 2017.gada beigas, un šis patiesi ir bijis fantastisks gads arī Latvijas paralimpiešiem! Starptautiskās Paralimpiskās komitejas mājaslapā atrodamas intervijas ar 12 šī gada populārākajiem un veiksmīgākajiem sportistiem, un viena no tiem – arī mūsu pašu Diāna Dadzīte! Piedāvājam ar nelielo interviju iepazīties arī mūsu mājaslapā.

Ko Tu plāno darīt ārpus sezonas, pirms iestājas jaunais 2018. gads?

Diāna Dadzīte: Man bija vien pāris nedēļas brīvas pēc Londonas, pa to laiku es katru dienu strādāju sporta zālē, dažreiz nedēļas nogali ņēmu brīvu. Ziema ir viens no nopietnākajiem laikiem, lai strādātu sporta zālē, lai palielinātu savu spēku. Kad paliek siltāks, tad vairāk trenēju tehniku, ejot ārā un mētājot šķēpu. Katru dienu es smagi strādāju, es nekad neapstājos. Tas ir mans mērķis-kļūt stiprākai, ne tikai rokās, bet arī prātā.

Par ko Tu lepojies visvairāk 2017. gadā?

DD: Es esmu lepna, ka sasniedzu pjedestāla augstāko pakāpienu un dzirdēju kā skan Latvijas himna. Mēs esam ļoti maza valsts, un es vēlos visiem parādīt, no kurienes mēs nākam.

Kurš paralimpiskais sportists Tevi visvairāk pārsteidza šosezon?

DD: Mani iedvesmo Aigars Apinis, viņš man ir kā sporta tēvs. Viņš parāda visiem, cik grūti un cītīgi ir jāstrādā, lai tavi sapņi piepildītos.

Ko Tu vēlētos saņemt savā Ziemassvētku zeķē?

DD: Savos Ziemassvētkos vēlos saņemt savu ģimeni – tie ir paši svarīgākie cilvēki manā dzīvē. Man īsti nav vajadzīgas dāvanas, es esmu laimīga, kad esmu kopā ar ģimeni.

Kāds ir Tavs jaunā 2018. gada mērķis?

DD: Es jo projām vēlos virzīties uz priekšu, un ceru popularizēt para-vieglatlētiku savā valstī un visā pasaulē.

No angļu valodas tulkojusi Anna Krūmiņa
Oriģināls pieejams: https://www.paralympic.org/news/twelve-athletes-christmas-part-one

Sportisti

1 komentārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.