Raksta attēls

Itālijā no 10.06. līdz 16.06. norisināsies Eiropas Čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalīsies arī pieci sportisti no Latvijas

2016.gada 8.jūnijs \\ Para vieglatlētika

Kad līdz Riodežaneiro Paralimpiskajām spēlēm būs atlikušas 87 dienas, Itālijā no 10.06. līdz 16.06. startēs Eiropas Čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalīsies arī pieci sportisti no Latvijas – Diāna Dadzīte, Andrejs Filipavičs, Dmitrijs Silovs, Edgars Kļaviņš un Armands Gūtmanis. Eiropas Čempionāts Grosseto ir beidzamā iespēja mūsu puišiem izpildīt RIO 2016 normatīvus, bet Diānai Dadzītei gūt „sacensību rūdījumu” un sacensties ar Eiropas labākajām sportistēm, kuras arī būs Diānas lielākās konkurentes Vasaras Paralimpiskajās spēlēs.

Itālijā notiekošajā Eiropas čempionātā startēs vairāk nekā 600 vieglatlēti no 36 valstīm, tai skaitā Latvijas, kuru šajā Eiropas čempionātā pārstāvēs šķēpmetēja, lodes grūdēja un diska metēja Diāna Dadzīte, uz doto brīdi Eiropas rekordists šķēpmešanā un lodes grūdējs Dmitrijs Silovs, šķēpmetējs Edgars Kļaviņš, šķēpmetējs Andrejs Filipavičs, kā arī tāllēcējs – Armands Gūtmanis.

Kopā ar komandu uz Itāliju dosies arī Zane Skujiņa, kura ir Latvijas delegācijas vadītāja uz Riodežaneiro Paralimpiskajām spēlēm, Diānas Dadzītes treneris Siegfried Wegener no Vācijas, kā arī fizioterapeite Signe Rinkule.

Rezultāti, video tiešraides – https://www.paralympic.org/grosseto-2016

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.