Izmaiņas iebraukšanai Jūrmalas pilsētā personām ar invaliditāti

2017.gada 7.aprīlis \\

Vasaras periodā no 1. aprīļa līdz 30. septembrim par iebraukšanu Jūrmalas pilsētā tiek ņemta maksa. No 01.04.2017 iebraukšana tiek kontrolēta ar novērošanas kameru palīdzību, līdz ar to ir dažas izmaiņas kuras skar invalīdu stāvvietu karšu lietotājus.

Bez maksas, bez caurlaides un apstāšanās pie kontrolpunkta var braukt transportlīdzekļi, kas pielāgoti vadītājam invalīdam. Transportlīdzekļiem, kas pārvadā I grupas invalīdus, bērnus invalīdus, kā arī invalīdus, kuriem ir apgrūtināta pārvietošanās caurlaidi uz konkrētu dienu var pieteikt:

  • e-pakalpojumu portālā – caurlaide tiek reģistrēta pēc pieteikuma saņemšanas;
  • pašvaldības policijas kontrolpunktā – Priedaines satiksmes mezglā. Darba laiks aprīlis – septembris katru dienu plkst. 8.00–20.00. Mobilā operatīvā grupa kontrolpunktā atrodas no izsaukumiem brīvajā laikā.
  • Tātad ir iepriekš jāreģistrējas mājas lapā epakalpojumi.jurmala.lv vai jāapstājas pie kontrolpunkta un jāpiesakās pie pašvaldības policijas.

Bez maksas var iebraukt arī tad ja dodaties uz ārstniecības iestāžu reģistrā reģistrēto Jūrmalas pilsētas ārstniecības iestādi, kas noslēgusi sadarbības līgumu ar Jūrmalas pilsētas domi, ja pārvadājums ir saistīts ar ārstniecības pakalpojuma saņemšanu. Arī šajā gadījumā pieteikt caurlaidi uz konkrētu dienu var e-pakalpojumu portālā. Caurlaide tiek reģistrēta, ja ārstniecības iestāde e-pakalpojumu sistēmā ir apstiprinājusi vizīti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.