Raksta attēls

Jaunais para galda tenisists Valters Voičis ar jaunu pieredzi atgriezies no ”ITTF Para Table Tennis Championship 2023” čempionāta Lielbritānijā

2023.gada 18.septembris \\ Para galda teniss

Jaunais para galda tenisists Valters Voičis kopā ar savu treneri Sandu Erbsu debitēja ITTF Para Table Tennis Championship 2023, kas norisinājās  no 4.-9.septembrim Šefīldā, Lielbritanijā.

Čempionātā piedalījās 267 dalībnieki no 35 valstīm. Valters Voičis startēja 6. klasē un ir jaunākais Eiropas čempionāta debitants. Pieredzējušie pretinieki Michael Robert Oscar Azulay no Zviedrijas, Paul Arif Karabardak no Lielbritānijas, sparingu partneris Aaro Toivo Samuli Makela no Somijas, kā arī Spānijas treneris Džo Mendoza atzinīgi novērtēja Valtera izaugsmi un attīstību galda tenisa spēlē slīdzinot ar pagājušo gadu. Valters ierindojās 18.vietā un ieguva ļoti vērtīgu pieredzi trenējoties un sacenšoties ar šiem spēcīgajiem spēlētājiem, kā arī vērojot sacensību finālus, iesaistoties pārbaudes spēlēs ar Ukrainas spēlētājiem. Liels ieguvums jaunā daudzsološā sportista arsenālā – jauna, atbilstošāka rakete.

Valters trenējas trīs reizes nedēļā Rīgā, Bērnu un jauniešu sporta studijā ”Vingrs”, Rīgā, Kandavas ielā 27. Apsveicam Valteru ar debiju,  vērtīgo pieredzi un drosmi, stāties pretī pieredzes bagātajiem pretiniekiem starptautiskajā arēnā!

Sveicam Valteru ar ieguvumiem un vēlam veiksmi, izturību un neatlaidību treniņos!

Visa informācija par sacensībām: 2023 ITTF European Para Table Tennis Championships – Tournaments – International Table Tennis Federation

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.