Raksta attēls

Jēkabpilī aizvadīts Paralimpiskais Lieldienu turnīrs galda tenisā

2018.gada 30.marts \\ Para galda teniss

Jēkabpilī norisinājās 1. paralimpiskais Lieldienu turnīrs galda tenisā, uz kuru ieradās 25 spēlētāji no dažādām Latvijas pilsētām. To organizēja invalīdu apmācības un dienas centrs “Ausma” sadarbībā ar sporta centru. Daudzie atbalstītāji nodrošināja balvas.

Olu ripināšana nepārspēti palika jēkabpilieši Viesturs Bigačs, Agnese Keta un Valdis Strods. Sievietēm sēdus pārliecinoši uzvarēja tukumniece Margita Kanopka. 2. vietu izcīnīja Agnese Keta (Jēkabpils), 3. vietā atstājot Marinu Bivainīti (Aizkraukle). Sievietēm stāvus bez konkurences skaisto kausu ieguva Gunta Gnutone (Tukums). Vīriešu konkurencē sēdus grupā uzvaras laurus plūca Madars Zālītis (Engure). 2. vietas cienīgu sniegumu uzrādīja tukumnieks Artis Kalnciems, bet Edgars Davidons (Rīga) palika trešais. Vīriešiem stāvus grupā 1. vietu izcīnīja rīdzinieks Aleksandrs Siņica. 2. vietu ieguva jēkabpilietViesturs Bigačs, aiz sevis atstājot Staņislavu Rutkovski (Preiļi).

Turnīrs aizritēja ļoti draudzīgā gaisotnē. Vai turnīrs kļūs par stabilu tradīciju? Tas atkarīgs no spēlētāju atsaucības. Idejas autors un realizētājs Valdis Strods ir pārliecināts, ka nākamgad dalībnieku skaits pieaugs. Paldies viņam, palīgiem un dāsnajiem atbalstītājiem! Šādas sacensības veicina invalīdu integrēšanos sporta sabiedrībā, rosina arī kūtrākos pievienoties tenisistu pulkam.

Informāciju sagatavoja: Māris Jaudzems

Foto: Jānis Lācis

Pasākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.