Raksta attēls

Jēkabpils “Ziemassvetku kauss 2016” novusā

2017.gada 3.janvāris \\

Nedēļu pirms Ziemassvētkiem 17.decembrī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas sporta zālē notika Jēkabpils atklātais turnīrs novusā personām ar īpašām vajadzībām “Ziemassvetku kauss 2016”. Sacensības organizēja biedrība Invalīdu apmācības un dienas centrs “AUSMA” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru un Salas novada pašvaldību. Galvenais tiesnesis – Ivars Puida. Turnīra atklāšanā panākumus vēlēja Jēkabpils domes deputāts Andris Rutko un Krievijas novusa sporta federācijas pārstāvis Sergejs Guščins, kuri savā starpā apmainijās ar piemiņas suvenīriem.

Turnīrā kopā piedalījās 35 dalībnieki – 20 spēlētaji, kas spēlēja stāvus un 15 spēlētāji, kas spēleja sēdus riteņkrēslos. Dalībnieki bija ieradušies no visas Latvijas – Valmieras, Tukuma, Džūkstes, Engures, Jūrmalas, Jelgavas, Preiļiem, Aizkraukles, Rēzeknes, Gulbenes, Neretas un protams no Jēkabpils un Salas novada. Tālākais dalībnieks bija ieradies no Sanktpēterburgas, tādejādi var teikt ka notika starptautisks turnīrs.

Starp spelētājiem stāvus trešo vietu ieguva gulbenietis Voldemārs Pērkons, savukārt par pirmo vietu notika pārspēle, kurā pārāks izrādījās Mairis Ziediņš no Salas, uzvarot jēkabpilieti Andri Celmiņu.

Riteņkrēslos spelējošiem arī par pirmo vietu bija pārspele starp jelgavnieku Sergeju Kitovu un Madaru Zālīti no Engures. Uzvarēja jelgavnieks Sergejs Kitovs. Trešā vieta gulbenietim Atālam Vajevskim. Sieviešu konkurencē pirmā vieta Marinai Bivainītei no Aizkraukles un otrā – tukumniecei Margitai Kanopkai.

Ne tikai uzvarētāji tika pie kausiem, bet arī visi dalībnieki saņēma piemiņas veltes par piedalīšanos turnīrā.

Tiek plānots ka šads turnīrs kļūs par ikgadēju tradīciju.

Paldies Jēkabpils sporta centram, Salas novada pašvaldībai, Jēkabpils Agrobiznesa koledžai un visiem brīvprātīgajiem, kas palīdzēja organizēt pasākumu.

Rezultātu tabulas var apskatīties: http://www.jekabpilssc.lv/sacensibas/rezultati

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.