Raksta attēls

Konkurss tiem, kas pārvar grūtības! Balvā ceļojums!

2018.gada 23.janvāris \\

Mazumtirdzniecības veikalu tīkls „Maxima Latvija” kopā ar bērnu rehabilitācijas centru „Poga” līdz 29. janvārim ikvienu aicina piedalīties stāstu konkursā, kura mērķis ir iedvesmot Latvijas iedzīvotājus ar aizkustinājuma pilniem stāstiem par to, kā cilvēki spēj pārvarēt grūtības ar pozitīvu skatu. Stāstu konkursa galvenā balva ir dāvanu karte 2000 EUR vērtībā no ceļojumu aģentūras „Kolumbs”, lai dotos ilgi kārotā, bet nerealizētā piedzīvojumā.

Konkursa ietvaros ikviens ir aicināts dalīties ar stāstu par kādu ģimeni vai personu, kas ikdienā pārvar grūtības un nepadodas to priekšā, kā arī ar savu optimismu iedvesmo citus un neatlaidīgi dara visu, lai sasniegtu mērķi. Stāsti ir jāiesūta līdz 29. janvāra plkst. 14:00 „Maxima Latvija” Facebook kontā kā privāta ziņa vai uz e-pastu poga@maxima.lv. Visi iesūtītie stāsti 30. janvārī tiks apkopoti „Maxima Latvija” Facebook konta foto galerijā un līdz 7. februāra plkst. 12:00 ikviens varēs balsot par savu mīļāko stāstu, spiežot LIKE jeb „Patīk” reakciju. 8. februārī ģimene vai persona, kuras stāsts būs ieguvis vislielāko LIKE jeb „Patīk” reakciju skaitu, saņems galveno balvu. Sīkāk iepazīties ar konkursa noteiktumiem iespējams šeit: https://www.maxima.lv/pogas-konkurss.

Bērnu rehabilitācijas centrs „Poga” un mazumtirdzniecības tīkls „Maxima Latvija” kopīgi organizē labdarības akciju, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā. Labdarības akcijas ietvaros ziedot bērnu ar kustību traucējumiem atbalstam iespējams labdarības fonda „Ziedot.lv” mājaslapā (http://www.ziedot.lv/bernu-rehabilitacija-latvija-2643), zvanot pa labdarības tālruni 90067007 vai ziedojumu kastītēs pie kasēm visos „Maxima Latvija” veikalos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.