Raksta attēls

Krievijas Paralimpiskā komiteja atsāk savu darbību pēc 29 mēnešu dīkstāves

2019.gada 18.februāris \\

Līdz ar 15. martu visas sankcijas, kas bija vērstas pret Krievijas Paralimpisko komiteju saistībā ar dopinga lietošanas skandālu, tiek atceltas, informē Starptautiskā Paralimpiskā komiteja. Tas nozīmē, ka, sākot ar 15. martu, Krievijas Paralimpiskā komiteja varēs startēt starptautiska līmeņa sacensībās, lai kvalificētos Tokijas Vasaras Paralimpiskajām spēlēm, kas norisināsies 2020. gadā.

Lēmums par sankciju atcelšanu tika pieņemts 8. februārī, balstoties uz to, ka Krievijas Paralimpiskā komiteja izpildīja 69 no 70 prasībām, kas tai bija jāveic, lai atjaunotu uzticību un nodrošinātu godīgu savstarpējo sāncensību starp paraolimpiskajiem sportistiem.

Krievijas Paralimpiskajai komitejai tika liegts startēt starptautiska līmeņa sacensības vairāk nekā 29 mēnešus. Arī šobrīd, kad viņu darbība ir atjaunota, Krievijas Paralimpiskajai komitejai jāizpilda konkrētas prasības 3 gadu garumā. Viena no tām – paaugstināta Krievijas paralimpiešu dopinga kontrole sacensību laikā, kuru jāapmaksā pašai Krievijas Paralimpiskajai komitejai, progresa ziņojumu sniegšana 1x 6 mēnešos, kā arī brīvprātīga iesaistīšanās turpmākā dopinga lietošanas skandāla izmeklēšanā.

Avots: https://www.paralympic.org/news/ipc-lift-russia-suspension

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.