Raksta attēls

Labklājības ministrijas aptauja par asistenta pakalpojumu

2021.gada 28.oktobris \\

Labklājības ministrijas uzdevumā tiek īstenots pētījums par asistenta pakalpojumu pašvaldībā. Tā mērķis ir noskaidrot asistenta pakalpojuma saņēmēju viedokli par asistenta pakalpojumu pašvaldībā, augstskolā un koledžā, lai novērtētu tiesiskā regulējuma par asistenta pakalpojuma nodrošināšanu ietekmi uz personas iespēju saņemt viņa vajadzībām atbilstošu pakalpojumu.

Ikviena asistenta pakalpojuma saņēmēja viedoklis ir svarīgs, tādēļ būsim pateicīgi, ja Jūs veltīsiet aptuveni 15-30 minūtes sava laika aptaujas aizpildīšanai.

Aptauja ir anonīma, un dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā! Aptaujas rezultāti tiks atspoguļoti vienīgi apkopotā un vispārinātā veidā.

Ja Jūs būsiet saņēmuši šo uzaicinājumu piedalīties aptaujā no vairākiem adresātiem, lūdzu aizpildiet aptaujas anketu tikai vienu reizi.

Uz aptaujas jautājumiem Jūs varat atbildēt šeit: https://www.visidati.lv/aptauja/1779771125/. Jūs varat izvēlēties anketas valodu – krievu vai latviešu. (ja saite nedarbojas, lūdzu iekopējiet to interneta pārlūka adreses laukā).

Ja vēlaties palielināt burtu un simbolu savā monitorā, lūdzu vienlaicīgi nospiediet taustiņu “Ctrl” un “+” vai taustiņu “Ctrl” un ritiniet peles ritentiņu.

Jūsu atbildes gaidīsim līdz 5.11.2021.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.