Lai sagatavotos Pasaules šovdauna čempionātam, kurš norisināsies augustā, Latvijas labākie šovdauna spēlētāji devās uz turnīru Pizā, Itālijā

2017.gada 9.maijs \\ Šoudauns

Pirmā diena

No 3. līdz 7. maijam Pizā, Itālijā norisinās Pirmais Starptautiskais Pizas atklātais šovdauna turnīrs. Latviju šajās sacensībās pārstāv Ziedonis Mazūrs un Liene Fībiga.

Pirmajā dienā gan Lienei, gan Ziedonis bija jāpārvar grupu turnīrs. Grupās abiem spēlētājiem bija 4 spēlētāji. Labākie 2 iekļuva nākamajā kārtā. Ziedonis turnīru uzsāka veiksmīgi, uzvarot pirmajās divās spēlēs, un tādējādi nodrošinot sev dalību otrajā kārtā. Trešo grupas spēli gan viņš zaudēja, un ierindojās otrajā vietā. Stiprāks grupā izrādījās slovāks – Pavlo Kubosko. Savukārt Liene uzvarēja visās trijās spēlēs, un uz nākamo kārtu devās grupas uzvarētājas statusā.

Vakarā noritēja arī pa vienai otrās kārtas spēlei. Liene savu pretinieci – vācieti Sabrinu Schmitz, apspēlēja pārliecinoši: 11-1, 12-6. Tajā pašā laikā, Ziedonis otro kārtu sāka ar zaudējumu Francijas pārstāvim – Pierre Bertrand.

Rīt tiks izspēlētas visas 2. kārtas spēles. Novēlām veiksmi mūsu sportistiem!

Otrā diena Pizā

Otrajā dienā abi mūsu sportisti aizvadīja 2. kārtas spēles. Ziedonim bija ļoti spēcīga grupu, kuras galvgalī bija arī pagājušā gada Eiropas čempions Peter Zidar. Arī spēle mūsu līderim nevedās kā gribētos. Dienas beigās izcīnītas 2 uzvaras, kas nodrošināja 6. vietu apakšgrupā, un rīt spēli par 11.-12. vietu ar Itālijas pārstāvi Marco Carrai.

Liene, uzvarot pirmajā kārtā, nodrošināja sev salīdzinoši vājākas pretinieces. Uzvara tika svinēta 4 mačos. Viens zaudējums itālietei Chiara Di Liddo (12-3; 9-12; 8-11) gan atmeta Lieni uz otro vietu grupā, bet nodrošināja dalību ¼ finālā. Rīt 9:30 (pēc vietējā laika) Liene cīnīsies par iespēju spēlēt pusfinālā ar slovēnieti Sanja Kos.

Veiksmi mūsu spēlētājiem un turpinām sekot līdzi.

Finālu diena

Sacensību pēdējā dienā visi turnīra dalībnieki noskaidroja savas vietas un labākie tika apbalvoti. Ziedonim šodien bija tikai viena spēle. Tā bija cīņa ar itālieti Marco Carrai. Ar prieku varam paziņot, ka šī cīņa tika uzvarēta. Trijos setos (11-8; 6-11; 11-4) Ziedonis izcīnīja 11. Vietu.

Savukārt Liene šodien turpināja cīņu par uzvaru turnīrā. ¼ finālā tika apspēlēta spēcīgā slovēniete Sanja Cos (11-13; 12-4; 12-8; 12-10). Tālāk sekoja sekoja ½ fināls, kur pretī stājās Eiropas čempione Hanna Vilmi. Piecos setos Liene tomēr atzina čempiones pārākumu (11-9; 3-11; 5-12; 14-12; 8-11). Un spēlē par 3. vietu, diemžēl, spēcīgāka izrādījās vēl viena slovēniete – Tanja Oranic (9-11; 5-11; 4-12). Tomēr jāatzīst, ka Liene pirmo reizi aizcīnījās līdz ½ finālam un izcīnītā 4. vieta ir liels sasniegums.

Uzvaru turnīrā izcīnīja Pašreizējie Eiropas čempioni. Sievietēm – Hanna Vilmi, bet vīriešiem – Peter Zidar.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.