Raksta attēls

Latvieši izcīna medaļas Pasaules čempionātā parabobslejā

2016.gada 22.marts \\ Para bobslejs

ASV Pārksitijas trasē 18. un 19. martā notiekošajā pirmajā pasaules čempionātā parabobslejā Latvijas sportistiem Alvilam Brantam un Arturam Klotam izdevās parādīt augstu sniegumu un izcīnīt attiecīgi sudraba un bronzas medaļas, liecina organizatoru informācija.

Čempionātā piedalījās 13 piloti no Austrālijas, Nīderlandes, ASV, Latvijas, Kanādas, Norvēģijas, Austrijas un Spānijas. Uzvaras laurus plūca Kanādas sportists Lonijs Bisonets, kurš trasi četru braucienu summā veica 3 minūtēs un 18,09 sekundēs. Brants no līdera atpalika 0,89 sekundes, savukārt Klots – 0,95 sekundes.

Alvils, kurš spraigā cīņā kļuva par pirmo parabobsleja vicečempionu pasaulē, un bronzas medaļas ieguvējs Arturs pārsteidza pieredzējušo olimpiskās Soltleiksitijas sporta speciālistu sabiedrību, apsteidzot čempionāta favorītu Āronu Lenighemu (septītā vieta), kurš startē šajā trasē kopš 2003.gada un pārējos šī kontinenta pārstāvjus, kuriem neizdevās izmantot mājas trases priekšrocības. Rezultātu blīvums liecina par spraigu cīņu šajā čempionātā, un tādēļ liels prieks un lepnums par abu sportistu izcīnītajām vietām, norādīja Latvijas parabobsleja komandas trenere Vita Kotāne.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.