Raksta attēls

Latvijā aizvadīta pirmā Latvijas Para ledus hokeja treniņnometne

2019.gada 16.septembris \\ Para ledus hokejs

No 12.septembra līdz 14.septembrim, Rīgā norisinājas Latvijas Para Ledus Hokeja Federācijas (Parahokejs) rīkotā starptautiskā treniņnometne, kurā paralimpiskajai saimei ļauj darboties un praksē iepazīt pagaidām vēl jauno sporta veidu cilvēkiem ar invaliditāti. Treniņnometne īstenota sadarbībā ar Agitos Foundation atbalstu un piešķirto finansējumu šī sporta veida attīstībai Latvijā.

Treniņnometnē Latvijā ieradās Norvēģijas parahokeja valstsvienības treneris Espens Hedge (Espen Hedge), divi Norvēģijas parahokeja spēlētāji – Lēna Šrēdere (Lena Schrøder) un Mortens Verns (Morten Vaernes), Čehijas valstsvienības treneris Jiri Briža (Jiri Briza) un Itālijas valstsvienības spēlētājs un parahokeja spēlētāju pārstāvis Starptautiskajā paralimpiskajā komitejā Andrea Makri (Andrea Macri).

Šīs treniņnometnes mērķis bija gūt pirmās iemaņas parahokejā, kas ir viens no dinamiskākajiem ziemas paralimpiskajiem sporta veidiem.

“Latvijas Para Ledus Hokeja Federācija” 2019.gada janvārī kļuvusi par pilntiesīgu “Latvijas Paralimpiskās komitejas” dalīborganizāciju, tādējādi izpildot atzīšanas procedūru – apliecinot savu piederību parasportam, un izvirzot mērķus 2026.gadā piedalīties kā nācijas izlase Paraolimpisko spēļu disciplīnā – parahokejā.

Avots: https://www.delfi.lv/sports/news/hokejs/foto-parahokeja-attistiba-latvija-uznem-apgriezienus.d?id=51460319

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.