Latvijā noslēgsies Baltijas kausa ratiņtenisā pēdējais posms

2016.gada 3.decembris \\ Ratiņteniss

Tuvojoties gada noslēgumam, 9.decembrī, pielāgotajos tenisa kluba “Enri” kortos (Vaidavas iela 4a, Rīga) tiks aizvadīts Baltijas kausa ratiņtenisa finālposms. Baltijas kauss norisinās trijos posmos, sacensībām notiekot trīs posmos – Igaunijā, Lietuvā un Latvijā.

Turnīra sākumā tiks aizvadīta paraugspēle, kurā ratiņtenisisti nodemonstrēs, cik viegli ir spēlēt ratiņtenisu, kādi ir šī sporta veida noteikumi un kāda ir atšķirība starp klasisko tenisu un tenisu ratiņkrēslā. Paraugdemonstrējumos piedalīsies arī Latvijas Ratiņtenisa izlases spēlētāji, Rīgas domes pārstāvis Andris Ameriks, kā arī Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko.

Par godu Baltijas kausa finālposmam, 7.12. un 8.12. tiks vadītas arī ratiņtenisa meistarklases, kuras vadīs pasaulē vadošie ratiņtenisa spēlētāji, Izraēlas ratiņtenisa izlases treneris Nimrods Bičlers, kā arī Latvijas ratiņtenisa izlases trenere Terēze Stenclava. Uz meistarklasēm tiks gaidīts ikviens interesents – gan sportotgribētāji, gan līdzjutēji vai citi interesenti. Meistarklasei var pieteikties arī potenciālie spēlēt gribētāji – pieaugušie, bērni un jaunieši ratiņkrēslos. Pieteikšanās un sīkāka informācija pie Latvijas izlases treneres Terēzas Stenclavas. Tālrunis: +37126552880, vai Terii444@gmail.com. Meistarklases norisināsies “Enri” kortos, Kalnciema ielā 207.

7.12., 8.12. – meistarklases:

7.decembris, plkst. 13:00

8.decembris, plkst., 10:00-15:00

Sacensību dienas plāns:

9:00 Paraugdemonstrējumi

9:00 komandām iesildīšanās

10:00 atklāšanas ceremonija

10:30 Baltijass kausa sākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.