Raksta attēls

Latvijā sāk para ledus hokeja attīstību

2019.gada 14.marts \\ Para ledus hokejs

Izmantojot Agitos foundation piešķirto finansējumu, Latvijas Paralimpiskā komiteja un Latvijas Para ledus hokeja federācija uzsākusi projektu para ledus hokeja attīstībai Latvijā. Projekts ilgs līdz 2019.gada decembrim, kura laikā tiks iegādāts pirmais nepieciešamais ekipējums, informēta mērķgrupa par šī sporta veida apgūšanas iespējām, kā arī likti pirmie pamati sporta veidam Latvijā.

Projekts tika iesniegts 2018.gada jūnijā, savukārt jau februāra sākumā Latvijā ieradās pirmais šī sporta veida ekipējums – 4 spēlētāju kamanas, kā arī 1 vārtsarga kamanas. Ekipējumu sagādāt palīdzēja arī Itālijas Para ledus hokeja federācija, kura ziedoja vairākas hokeja nūjas, tehniskas detaļas jaunu nūju izveidei, kā arī lietotas hokeja kamanas.

Pirmais izmēģinājuma testa pasākums norisinājās jau 9.martā, kad kopā ar Stājhokeja puišiem un pārstāvi no Itālijas, kamanas tika ieslidinātas arī uz ledus!

Ja arī Tu vēlies vēlies mesties jaunā avantūrā un, iespējams, kādu dienu nokļūt Ziemas Paralimpiskajās spēlēs – atraksti mums ziņu uz e-pastu info@lpkomiteja.lv, un mēs Tev palīdzēsim nokļūt uz ledus!

Ja esi gatavs iesaistīties para ledus hokejā, aicinām aizpildīt šo anketu – https://docs.google.com/forms/d/1UOFDuKduIui1Op2OYq-6AzwTM7UeCbuVaOHej7a96Rs/viewform?fbclid=IwAR07lXP4jZRvK6sY-LtrRQtJKVldS5RWR13zlYS1vUxzAG8TnkUkQCVgf7Q&edit_requested=true

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.