Raksta attēls

Latvijas čempionātā ratiņkērlingā jauktajiem pāriem vadībā izvirzījušies Rožkova un Dimbovskis

2023.gada 18.janvāris \\ Ratiņkērlings

Latvijas čempionātā ratiņkērlingā jauktajiem pāriem Rīgā pēc otrdienas cīņām vadībā ar trim uzvarām tikpat spēlēs ir pāris Poļina Rožkova/Aleksandrs Dimbovskis.

Paralimpiskās apvienības “Alliance” duets otrdien svinēja divas uzvaras, ar 9:8, pēdējā endā gūstot divus punktus, pārspējot “Rīgas” pārstāvjus Ievu Melli un Ojāru Briedi un ar 16:4 sagraujot citu “Rīgas” komandu Diāna Ponaskova/Agris Lasmans.

Ponaskova/Lasmans ar 13:3 apspēlēja Paralimpiskās apvienības “Alliance” duetu Jūlija Pavlovska-Killiane/Jurijs Volgins, šo sacensību debitanti no “Rīgas” komandas Linda Meijere un Krists Mickēvičs ar 9:5 pieveica Gaļinu Pavlovu un Aleksandru Vitohinu no Paralimpiskās apvienības “Alliance”, bet ar 4:11 piekāpās Pavlovskai-Killianei un Jurijam Volginam, kā arī Pavlova un Vitohins ar trim punktiem pēdējā endā izrāva uzvaru ar 6:5 pār Melli un Briedi.

Pēc divām sacensību dienām un trim sacensību kārtām Rožkova un Dimbovskis svinējuši trīs uzvaras, divas uzvaras ir Ponaskovai un Lasmanam, tikai zaudējumi ir Pavlovai un Vitohinam, bet pārējie trīs pāri sakrājuši pa vienai -uzvarai.

Trešais Latvijas čempionāts ratiņkērlingā jauktajiem pāriem Kērlinga hallē Rīgā norisinās no 16. līdz 19.janvārim.

Šajās sacensībās tiek noskaidrota tā komanda, kura dosies uz pasaules čempionātu, kas no 4. līdz 12.martam notiks Kanādas pilsētā Ričmondā.

Foto: Linda Mangale

Avots: LETA

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.