Raksta attēls

Latvijas čempioni ratiņkērlingā jauktajiem pāriem – Rožkova/Lasmans

2022.gada 24.marts \\ Ratiņkērlings

Šonedēļ 22. un 23.martā tika aizvadīta cīņa Latvijas čempionātā ratiņkērlingā jauktajiem pāriem. Bija nepieciešamas tikai trīs spēles, lai noskaidrotu otros Latvijas čempionus šajā disciplīnā, par kuriem kļuva Kērlinga kluba “Rīga” komanda Poļina Rožkova un Agris Lasmans.

Šajā čempionātā startēja tikai divas komandas – Kērlinga kluba “Rīga” komanda Poļina Rožkova/Agris Lasmans un Paralimpiskās kērlinga apvienības “Alliance” komanda Jūlija Pavlovska-Killiane/Aleksandrs Dimbovskis.

Lai uzzinātu 2022.gada čempionāta uzvarētājus, tika aizvadītas spēles līdz viens no jauktajiem pāriem iegūs trīs uzvaras. Par to parūpējās Rožkova/Lasmans, kuri divās no trim cīņām septiņos endos bija pārāki par saviem pretiniekiem. Pirmajā ar 12:4 un trešajā spēlē ar 12:5, tieši mača galotnē gūstot pārsvaru pār Pavlovsku-Killiani/Dimbovski. Savukārt otrajā spēlē pēc četriem endiem bija neizšķirts rezultāts 3:3. Piektajā Rožkova/Lasmans izcīnīja trīs punktus (6:3), tomēr pēc septītā enda Pavlovska-Killiane/Dimbovskis pietuvojās līdz -1 (5:6). Tikai pateicoties precīzajai spēlei astotajā endā Rožkova/Lasmans spēja iegūt uzvaru ar 9:5.

Līdz ar to čempionāta uzvarētāji izcīnīja iespēju pārstāvēt Latviju 2022./2023.gada sezonas pasaules čempionātā ratiņkērlingā jauktajiem pāriem.

Izšķirošo spēļu rezultāti:

  • 12:4 Rožkova/Lasmans – Pavlovska-Killiane/Dimbovskis
  • 9:5 Rožkova/Lasmans – Pavlovska-Killiane/Dimbovskis
  • 12:5 Rožkova/Lasmans – Pavlovska-Killiane/Dimbovskis

Latvijas čempionātu ratiņkērlingā jauktajiem pāriem atbalsta Latvijas Paralimpiskā komiteja.

Foto: Artis Zentelis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.