Raksta attēls

Latvijas komanda piedalīsies pirmajā Pasaules čempionātā pludmales para volejbolā stāvus

2024.gada 25.maijs \\

Latvijas izlase piedalīsies pirmajā pasaules čempionātā pludmales para volejbolā stāvus, kas norisināsies no 30. maija līdz 2. jūnijam Čuncjinā, Ķīnā. Šis ir vēsturisks notikums, un mēs esam priecīgi, ka mūsu komanda kļūs par daļu no šī jaunā un aizraujošā sporta veida, kas ar laiku varētu kļūt par Paralimpisko sporta veidu.

Kopumā pasaules čempionātā plāno piedalīties astoņas komandas no Indijas, Slovākijas, Polijas, Ķīnas, Austrālijas un Latvijas. Dalība pirmajā Pasaules čempionātā para volejbolā stāvus ir lieliska iespēja ne tikai mūsu sportistiem, bet arī visai Latvijas parasporta kustībai popularizēt šo pludmales para volejbola veidu.

Šogad mēs sākam attīstīt pludmales para volejbolu arī Latvijā, un dalība pasaules čempionātā būs lielisks sākums šī sporta veida popularizēšanai. Septembrī Rīgā norisināsies starptautisks trīs zvaigžņu reitinga turnīrs, kurā sacentīsies gan pludmales para volejbola stāvus, gan pludmales sēdvolejbola komandas.

Mēs izsakām lielu pateicību par atbalstu Latvijas Paralimpiskajai komitejai, Izglītības un zinātnes ministrijai, Mēness aptiekai, Rīgas domei, Krāslavas novadam un Ropažu novadam.

Latvijas izlases sastāvs:

  • Vjačeslavs Grimailovs
  • Uldis Ektermanis
  • Andrejs Filipavičus
  • Dmitrijs Silovs
  • Maksis Kārlis Grandbergs
  • Treneris: Vjačeslavs Grimailovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.