Latvijas labākie vieglatlēti dodas uz Dubaiju

2017.gada 17.marts \\ Para vieglatlētika

Apvienoto Arābu Emirātos (AAE), Dubaijā no 20.03. līdz 23.03. norisināsies Starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Fazza International Grand Prix”, kurās piedalīsies arī četri vieglatlēti no Latvijas – Ingrīda Priede, Aigars Apinis, Edgars Bergs un Dmitrijs Silovs.

Ingrīda Priede (F37) un Aigars Apinis (F52) startēs diska mešanā un lodes grūšanā, Dmitrijs Silovs (F37) startēs lodes grūšanā, diska mešanā un šķēpmešanā, savukārt Edgars Bergs (F35) būs redzams vienā no disciplīnām – lodes grūšanā.

Visi četri vieglatlēti 2016.gadā uzrādījuši izcilus rezultātus – Aigars Apinis un Edgars Bergs piedalījās Riodežaneiro Paralimpiskajās spēlēs, kurās Apinis izcīnīja 1.vietu, bet Edgars Bergs 3.vietu. Dmitrijs Silovs, lai gan Paralimpiskajās spēlēs nepiedalījās, veiksmīgi startēja Eiropas čempionātā, kurā, pārspējot Eiropā uzstādīto rekordu, izcīnīja zeltu šķēpmešanā, kā arī bronzu lodes grūšanā – šobrīd Silovs pasaules rangā ir 1.vietā savā klasē. Ingrīda Priede, kas uz Paralimpiskajām spēlēm nedevās ierobežoto kvotu dēļ, šobrīd pasaules rangā diska mešanas disciplīnā savā klasē ir 4.vietā.

Kopā ar sportistiem uz Dubaiju dosies arī trenere Ināra Aperāne, Gunta Ozoliņa un Aldis Šūpulnieks, kā arī delegācijas vadītāja Zane Skujiņa un Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte.

Plānots, ka šīs būs vienas no apmeklētākajām vieglatlētikas sacensībām šogad ar aptuveni 40 dažādu valstu dalību, jo tā ir viena no pēdējām sportistu iespējām kvalificēties Pasaules čempionātam vieglatlētikā, kas šogad notiks Londonā, Apvienotajā Karalistē.

Par sacensību rezultātiem un starta laikiem informēsim atsevišķi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.