Raksta attēls

Latvijas para loka šāvēji gatavi Eiropas čempionātam Itālijā

2024.gada 16.maijs \\ Loka šaušana

No 19. līdz 25. maijam Itālijas galvaspilsētā Romā norisināsies Eiropas čempionāts para loka šaušanā, kurā Latviju pārstāvēs trīs spēcīgi sportisti – Ieva Melle, Gints Jonasts un Jānis Kants. Šie sportisti startēs olimpiskā jeb rekursīvā loka grupā, startējot atsevišķi sieviešu (RWO) un vīriešu (RMO) konkurencē.

Šajā prestižajā čempionātā piedalīsies sportisti no 26 valstīm, kas apliecina sacensību augsto līmeni un konkurenci. Latvijas komandai uz Itāliju līdzi dosies arī Ginta Jonasta treneris Vladas Šigauskas un komandas vadītājs Jānis Bružis. Lai gan Ievas treneris Gabriele Meneghel uz sacensībām nedosies, viņš turpinās atbalstīt Ievu attālināti, nodrošinot nepieciešamo atbalstu un konsultācijas.

Melle pirms sacensībām atzīst: ”Visas valstis ir konkurētspējīgas, bet mūsu sīvākie konkurenti ir no Itālijas, Turcijas, Lielbritānijas un Francijas. Ginta primārais mērķis ir izšaut paralimpisko normatīvu, kas ir būtisks faktors, lai būtu iespēja iegūt Bipartite uz Paralimpiskajām spēlēm Parīzē. Bipartite izsniedz komisija, kura izvērtē pieteikto sportistu labākos sasniegumus. Olimpiskā loka grupā Bipartite tiks izsniegti trim sportistiem vīriešu konkurencē un divi sieviešu, kas tiks paziņots jūlijā. Jāņa mērķis ir parādīt savu labāko rezultātu. Arī mans mērķis ir cīnīties un parādīt savu labāko rezultātu šajās sacensībās, neskatoties uz gūto muguras traumu pagājušā nedēļā.”

Visa komanda uz Eiropas čempionātu dosies ceļā jau 17. maijā, lai sagatavotos un pielāgotos sacensību apstākļiem.

Sacensību rezultātiem varēs sekot līdzi tiešsaistē, izmantojot saiti: https://ianseo.net/Details.php?toId=17710

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.