Raksta attēls

Latvijas para lokšāvēji veiksmīgi aizvadījuši Baltijas čempionātu telpās

2024.gada 16.janvāris \\ Loka šaušana

Pagājušajā nedēļas nogalē Ventspilī ar kuplu dalībnieku skaitu tika aizvadīts Baltijas čempionāts loka šaušanā telpās. Sacensībās piedalījās labākie lokšāvēji no Baltijas valstīm, tostarp četri no Latvijas – Ieva Melle, Dainis Jansons, Jānis Kants un Ruslans Harčenko, kuri startēja vispērējā konkurencē kopā ar sportistiem bez invaliditātes.

Īpaši nozīmīgas šīs sacensības bija Harčenko, jo šāda mēroga pasākumā viņš startēja pirmo reizi. Neskatoties uz to, 26. dalībnieku konkurencē viņš parādīja lielisku sniegumu un abi ar Jāni Kantu dalīja 17.vietu. Augstāko rezultātu vīriešiem sasniedza Jansons, kurš izcīnīja dalīto 9.vietu. Sieviešu konkurencē, vienīgajai daiļā dzimuma para lokšāvējai šajās sacensībās Ievai Mellei, dalītā 9.vieta.

Komandu sacensībās, kur ”Latvia-2” komandas satāvā bija Dainis Jansons, Jānis Kants un Andrejs Percovs izcīnīja 5.vietu. Sieviešu komandu cīņās Ieva Melle, Rimma Matvejeva un Līga Ilona Deņisenoka sasniedza godpilno 4.vietu.

Sacensību rezultāti liecina par mūsu parasportistu atdevi un ieguldīto treniņos, taču viņi paši atzīst, ka ir spējīgi sasniegt augstākus rezultātus. Sportisti gatavojas nākamajām sacensībām, turpinot trenēties un pilnveidot savas prasmes.

Baltijas čempionāts telpās bija vērtīga pieredze un mūsu sportisti apliecināja savu konkurētspēju šajā sporta veidā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.