Raksta attēls

Latvijas para lokšāvēju duetiem piektā un sestā vieta Eiropas čempionātā

2024.gada 22.maijs \\ Loka šaušana

Latvijas parasportisti trešdien Romā Eiropas čempionātā para loka šaušanā ieņēma piekto vietu vīriešu duetu sacensībās un sesto pozīciju jaukto duetu mačos.

Piedaloties sacensībās ar olimpisko jeb rekursīvo loku, kvalifikācijā Gints Jonasts ar Jāni Kantu ar 1122 punktiem bija septītie no astoņiem pāriem. Izslēgšanas cīņu pirmajā kārtā viņi ar 4:5 zaudēja Ukrainai (2.), rezultātā Latvijas vīriešu komanda ierindojas 5. vietā 8 komandu konkurencē.

Jauktajos duetos Ievai Mellei un Gintam Jonastam kvalifikācijā 1146 punkti deva pēdējo, septīto pozīciju. “Play-off” Latvijas duets pirmajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā ar 3:5  atzina Turcijas (2.) pārākumu, kas viņiem nodrošināja 6. vietu septiņu komandu konkurencē.

Jau ziņots, ka individuālajās sacensībās Melle bija septītā, Jonasts ieņēma dalītu devīto vietu, bet Kants – dalītu 17.pozīciju.

Sacensību rezultāti pieejami  https://www.ianseo.net/Details.php?toId=17710

Latvijas komandai uz Itāliju līdzi devies arī Ginta Jonasta treneris Vladas Šigauskas un komandas vadītājs Jānis Bružis. Lai gan Melles treneris Gabriēle Menegels uz sacensībām nav devies, viņš turpina nodrošināt nepieciešamo atbalstu un konsultācijas.

Šajā čempionātā piedalās sportisti no 26 valstīm, un paralimpiskā normatīva izpildes gadījumā ir iespēja tikt pie rīkotāju speciālā ielūguma uz šovasar gaidāmajām Parīzes spēlēm.

Parīzes paralimpiskās spēles norisināsies no 28.augusta līdz 8.septembrim.

Avots: LETA

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.