Raksta attēls

Latvijas Paralimpiskā komiteja aicina pieteikties dalībniekus Paralimpiskajai sporta dienai

2018.gada 3.aprīlis \\

Šī gada 19. maijā, sporta kompleksā “Ķeizarmežs”, jau 7.reizi notiks viens no lielākajiem paralimpiskās sportošanas svētkiem Latvijā – sporta festivāls “Paralimpiskā sporta diena Rīgas pilsētā 2018”, kas aicina dažādās sportiskās aktivitātēs iesaistīties cilvēkus ar invaliditāti! Pasākums tiek organizēts ar Bankas Citadele un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

„Katru gadu Latvijas Paralimpiskā sporta diena pulcē vairāk nekā 400 dalībnieku no visas Latvijas, un vienmēr ir patiess prieks redzēt šos cilvēkus sportojam un gavilējam par saviem un savu draugu panākumiem. Šis pasākums kļuvis par vienu no gada gaidītakajiem notikumiem, un ik dienu saņemam zvanus ar ieteikumiem, ka šādas sporta dienas jārīko biežāk,” saka Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte, kas ir šīs sporta dienas iniciatore un idejas autore. Viņa arī piebilst, ka, ņemot vērā sporta kompleksa „Ķeizarmežs” ietilpību, vairāk par 500 cilvēkiem vienā šādā pasākumā būtu grūti uzņemt, un tādēļ īpaši gaidīta ir Paralimpiskā sporta centra būvniecība, kas plānota tuvāko gadu laikā.

Šī gada Paralimpiskās sporta dienas ietvaros tās dalībniekiem būs iespēja startēt četros komandu sporta veidos – Boccia, Bocce, sēdvolejbolā, un grīdas kērlingā, kā arī septiņos individuālajos sporta veidos – galda hokejā, šautriņu mešana, novusā, mehāniskajā airēšanā uz ergometriem Concept II, peldēšanā, pauerliftingā un galda tenisā!

Visus interesentus ar invaliditāti, kuri vēlas piedalīties vienā no gada lielākajiem sportošanas notikumiem Latvijā, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu – https://www.lpkomiteja.lv/piesakies-paralimpiskajai-dienai-rigas-pilseta-2018/. Pieteikuma anketas gaidīsim līdz 7.maijam!

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS, un visi dalībnieki tiks nodrošināti ar bezmaksas pusdienām. Pasākumam nav vecuma ierobežojumu, tādēļ aicinām pasākumā iesaistīties gan bērnus un jauniešus (un viņu vecākus!), gan pieaugušos – esam pārliecināti, ka ikviens atradīs sev interesējošo aktivitāti!

Tāpat, aicinām pieteikties arī brīvprātīgos, kas būs viena no būtiskākajām šī pasākuma sastāvdaļām! Brīvprātīgajiem būs jāpalīdz dažādu sporta veidu sacensību veiksmīgā norisē, cilvēku plūsmas organizēšanā un cilvēku reģistrēšanas procesā. Ikviens brīvprātīgais, kas Latvijas Paralimpiskajai komitejai palīdzēs pasākuma organizēšanā, tiks nodrošināts ar bezmaksas pusdienām, ļoti vērtīgu pieredzi, kā arī sertifikātu par dalību pasākumā! Brīvprātīgā darba veicēji, kuri vēlas iesaistīties pasākuma tapšanā vai iegūt vairāk informācijas, aicināti sazināties ar Zani Skujiņu, rakstot uz e-pastu zane.skujina@gmail.com.

2 komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.