Raksta attēls

Latvijas Paralimpiskā komiteja uzsāk sadarbību ar kompāniju Toyota

2018.gada 5.aprīlis \\

Līdz ar 1.martu, Latvijas Paralimpiskā komiteja oficiāli uzsākusi divu gadu ilgu sadarbību ar starptautisku Japāņu automašīnu kompāniju Toyota.

Līgums noslēgts starptautiskā sadarbības līguma ietvaros, kas nosaka, ka uzņēmums Toyota šobrīd ir visu starptautisko un nacionālo olimpisko un paralimpisko komiteju autonoms oficiālais partneris no 2016.gada līdz 2020.gadam. Paredzēts, ka līgums būs spēkā līdz pat Vasaras Paralimpiskajām spēlēm, kas 2020.gadā norisināsies Tokijā.

Šī brīža noslēgtā vienošanas paredz, ka Latvijas Paralimpiskajās komitejas sportistu vajadzībām uzņēmums Toyota piešķirs divas automašīnas, kuru galvenais uzdevums ir nogādāt sportistus uz nacionāla un starptautiska līmeņa sacensībām. Uzņēmums Toyota šobrīd ir pasaulē lielākais autorūpnieks ar 212,39 miljardu ASV dolāru lieliem ienākumiem.

Līdz šim Latvijas Paralimpiskā komiteja veiksmīgi sadarbojās ar Inchcape Motors Latvia, kas paralimpisko sportistu vajadzībām bija atvēlējusi divas automašīnas Ford. Līgums ar Toyota ir otrs šāda līmeņa sadarbības līgums Latvijas Paralimpiskās komitejas vēsturē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.