Raksta attēls

Latvijas Paralimpiskā komiteja uzsāks sadarbību ar savu pirmo ģenerālsponsoru

2020.gada 22.maijs \\

Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK) aicina mediju pārstāvjus uz pasākumu, kurā tā informēs par ilgtermiņa sadarbību ar pirmo ģenerālsponsoru organizācijas vēsturē. Pasākumā piedalīsies Latvijas Paralimpiskās komitejas pārstāvji, paralimpieši Rihards Snikus un Aigars Apinis, kā arī jaunie sadarbības partneri.

Mediju pasākums norisināsies otrdien, 26.maijā plkst.13.30 Tīraines staļļos, Vecozolu ielā 100, Mārupē. Tā laikā tiks atklāts ģenerālsponsors, sniegta informācija par turpmāko sadarbību un sniegto atbalstu. Tāpat mediju pārstāvjiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus.

Ievērojot epidemioloģiskos noteikumus un rekomendācijas, pasākumā drīkst piedalīties ne vairāk kā 25 cilvēki, tādēļ aicinām pieteikt savu dalību, rakstot uz e-pastu zane.skujina@gmail.com līdz 25.maija plkst. 16:00.

Šis ir vēsturisks mirklis Paralimpiskās kustības attīstībā Latvijā. Jaunie sadarbības partneri nodrošinās stabilitāti esošajiem sporta veidiem, kā arī sekmēs jaunu sporta veidu attīstību. Abpusējā sadarbība arī palielinās sportistu iespējas sagatavoties un kvalificēties Tokijas Paralimpiskajām spēlēm, kas norisināsies 2021. gadā.

Par Latvijas Paralimpisko komiteju:

Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK) ir biedrība, kas atbild par sportu cilvēkiem ar invaliditāti Latvijā ar mērķi attīstīt un popularizēt paralimpisko kustību. Tās uzdevums ir nodrošināt paraolimpisko sportistu dalību nacionālās un starptautiskās sacensībās, kā arī pārstāvēt to intereses gan Latvijā, gan starptautiskā līmenī. LPK pārziņā ir arī neparalimpiskie sporta veidi jeb pielāgotais sports. Šobrīd Latvijas Paralimpiskās komitejas sastāvā ir 22 sporta federācijas, piedāvājot interesentiem nodarboties ar 23 atšķirīgiem sporta veidiem. Latvijas Paralimpiskās komitejas sadarbības partneri aptver arī nedzirdīgo sportu, kā arī Speciālo olimpiādi. Latvijas Paralimpiskā komiteja ir Starptautiskās un Eiropas Paralimpiskās komitejas locekle.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.