Raksta attēls

Latvijas Paralimpiskā sporta diena aizvadīta ar rekordlielu dalībnieku skaitu

2018.gada 23.maijs \\

2018. gada 19. maijā, sporta kompleksā “Ķeizarmežs”, jau 8.reizi notika sporta festivāls “Paralimpiskā sporta diena Rīgas pilsētā 2018”, kas pulcēja vairāk nekā 500 dalībniekus no visas Latvijas, aicinot tos iesaistīties vienā no lielākajiem paralimpiskās sportošanas svētkiem Latvijā.

Līdzīgi kā katru gadu, arī šogad visi sacensību dalībnieki varēja piedalīties vairākos komandu un individuālajos sporta veidos – galda hokejā, šautriņu mešanā, novusā, mehāniskajā airēšanā uz ergometriem Concept II, peldēšanā, pauerliftingā, galda tenisā, Boccia, Bocce, sēdvolejbolā un grīdas kērlingā. Šī gada jaunieviesums bija bočče, kas ir sporta veids, kas paredzēts cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem. Kā katru gadu – populārākais sporta veids dalībnieku vidū bija novuss.

Šogad starp Paralimpiskās sporta dienas dalībniekiem bija sastopams labklājības ministrs Jānis Reirs, kā arī vairāki paralimpiskie sportisti, tostarp Diāna Dadzīte, Aigars Apinis, Rihards Snikus, Gints Jonasts un Ieva Melle.

Latvijas Paralimpiskās komitejas vārdā izsakām lielu un sirsnīgu „paldies” visiem pasākuma organizēšanā iesaistītajiem – gan tiesnešiem, gan brīvprātīgajiem, gan palīgiem, un, protams, arī pašiem sportistiem, kas nebaidījās pieņemt izaicinājumu un piedalīties Paralimpiskajā sporta dienā!

Pasākums tapis sadarbībā ar Banka Citadele, kā arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu. Tāpat pasākumu šogad atbalsta Dobeles Dzirnavnieks, uzņēmums Seni Latvija, veikals „Komanda”, Domina Shopping, Ervitex Latvia, Coca-Cola Hbc Latvia, Long Chips, Leļļu Teātris, Toyota un Venden, kuri sarūpējuši pasākuma dalībniekiem burvīgas balvas un piemiņas veltes un palīdzēja iepriecināt visus 520 dalībniekus!

Foto no pasākuma: https://failiem.lv/u/vd5h44gn#/ (Romualds Vambuts)

Pasākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.