Raksta attēls

Latvijas Paralimpiskās komiteja sadarbībā ar Poliju īstenos projektu OSMOSIS

2019.gada 13.augusts \\ Boccia

Pateicoties Erasmus+ finansējumam, Latvijas Paralimpiskajai komitejai ir unikāla iespēja iesaistīties starptautiskā projektā, kas veicinās paralimpiskā sporta veida Boccia attīstību. Projekts tiks īstenots 36 mēnešus, no 2019.gada 1. janvāra līdz 2021.gada 31.decembrim, un iesaistīs dalīborganizācijas no Bulgārijas, Igaunijas un Polijas.

“Boccia ir viens no spēlētākajiem sporta veidiem Latvijā, iesaistot gan jauniešus, gan vecāka gada gājuma cilvēkus. Domājam, ka šis projekts viesīs skaidrību arī mums pašiem. Galvenais projekta mērķis gan vairāk saistīts ar mārketingu un pievilcīgas prakses izveidošanu, kuru varētu izmantot arī citu sporta veidu attīstībai,” informē Zane Skujiņa, šī projekta pārstāve Latvijā. Viņa arī ir pārliecināta, ka projekts palīdzēs novilkt robežas starp Boccia, kas paredzēts cilvēkiem ar fizisku invaliditāti, kā arī Bocce, kas ir spēle cilvēkiem ar garīgās attīstības traucējumiem.

Projekta autori – Polijas organizācija “Start” – veidos nelielas informācijas pakas, kas būs derīgas pielietošanai jebkuram sporta veidam. Šajās informācijas pakās tiks iekļauta informācija par to, kā veiksmīgi īstenot mārketingu konkrētiem pasākumiem, kā arī padomi jaunu sporta veidu attīstīšanai un informācijas izplatīšanai. Plānots, ka projekts nesīs pienesumu visām Eiropas Paralimpiskajām komitejām.

Papildu informācija par projektu: https://www.facebook.com/erasmusBoccia/

Mājaslapa: http://osmosis-erasmus.com/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.