Raksta attēls

Latvijas parašāvēji ar medaļām atgriežas no Lietuvas čempionāta

2023.gada 12.septembris \\ Para šaušana

Latvijas parašāvēji Margita Kanopka, Genādijs Sičevs un Gundars Bricis ar medaļu birumu atgriezušies no Lietuvas. No 8. līdz 10. septembrim mūsu sportisti piedalījās Lietuvas Invalīdu sporta federācijas rīkotajā individuālajā komandu čempionātā šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.

Mūsu sportisti šīs sacensības aizvadīja ar lieliskiem rezultātiem:

  • Ātršaušanā ar pistoli (P5) uzvaras laurus plūca Margita Kanopka aiz sevis atstājot Gundaru Brici un sportistu no Lietuvas.
  • Šaušanā ar pistoli sieviešu konkurencē (P2) Margita zaudēja savai lielākajai pretinicei, mājniecei Raimedai Bučinskitei ieņemot augsto otro vietu.
  • Šaušanā ar pistoli komandu disciplīnā Margita Kanopka, Gundars Bricis un Genādijs Sičevs ieņēma otro vietu.
  • Šaušanā ar pistoli vīriešu konkurencē (P1) mūsu Gundars un Genādijs dalīja otro un trešo vietu atzīstot lietuvieša pārākumu.
  • Šautenes disciplīnā vīriešiem (R3) pirmās divas vietas mājniekiem, bet trešajā vietā ierinojās tukumnieks Gundars Bricis.

Kopā no Lietuvas čempionāta mūsu parašāvēji atveda vienu zelta, četras sudraba un divas bronzas godalgas.

” Katrās sacensībās iegūstu jaunu, neatņemamu pieredzi un varu analizēt kļūdas, kas ir galvenais faktors, lai virzītos uz priekšu un uzlabotu savu sniegumu nākamajās sacensībās”, tā par aizvadītajām sacensībām saka Margita Kanopka.

Kā jau ziņojām no Kanopka jau ir kvalificējušies Pasaules čempionātam, kas no 19. līdz 29.septembrī norisināsies Peru galvaspilsētā Limā. Tur notiks cīņa par iespēju doties uz Paralimpiskajām spēlēm – Parīze2024.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.