Raksta attēls

Latvijas parašāvēji Margita Kanopka un Genādijs Sičevs izcīna zelta medaļas Lietuvas čempionātā

2024.gada 15.aprīlis \\ Para šaušana

Pagājušajā nedēļas nogalē Lietuvas parašaušanas čempionātā, Latvijas parašāvēji Margita Kanopka un Genadijs Sičevs izcīna zelta medaļas. Margita triumfēja sieviešu konkurencē ar 545 punktiem, Genādijs izcīnīja uzvaru vīriešu konkurencē iegūstot 530 punktus, bet komandu cīņās Kanopka, Sičevs un Klīgere ieguva augsto 2.vietu.

Margita Kanopka pēc sacensībām dalījās savās pārdomās: “Mums ir ļoti svarīgi gūt pieredzi citu valstu sacensībās, jo tur ir citas sienas, cits apgaismojums, citi apstākļi. Šaušanā ļoti liela nozīme ir emociju savaldīšanai un iekšējam mieram! Esam priecīgi un lepni, ka šoriez izrādījāmies mazliet spēcīgāki par saviem kaimiņiem un konkurentiem lietuviešiem.”

Latvijas parašāvēju trio sevi nopietni pieteica arī komandu sacensībās, iegūstot 2. vietu. “Komandu sacensības vienmēr ir grūtākas, tieši psiholoģiski, jo no tava snieguma ir atkarīgs visas komandas rezultāts. Nekad negribas pievilt komandas biedrus. Cīnījāmies, nepadevāmies un katrs izdarījām tik cik tajā brīdī bija mūsu spēkos. Tiešām izbaudījām komandas garu un viens otra atbalstu – tās ir lieliskas sajūtas! Šajā čempionātā viss salikās pa plauktiņiem, noticējām savām spējām un pierādījām, ka varam uzrādīt labus rezultātus ne tikai individuāli, bet arī kā komanda. Jāpiemin, ka kā komanda startējām tikai otro reizi,” teica Kanopka.

Šis ir tikai mazs progresa solītis. Priekšā ir vēl daudz treniņu, gan šautuvē uzlabojot šaušanas tehniku, gan trenažieru zālē strādājot pie fiziskās sagatavotības.

”Lietuvas čempionāts parašaušanā 2024” rezultāti:

P1 pistole 60 šāvieni vīrieši:
1.vieta – Genadijs Sičevs 530p.
2.vieta – Virgilijus Gutkovas 526p.
3.vieta – Stanislovas Bačkys 517p.

P2 pistole 60 šāvieni sievietes:
1.vieta – Margita Kanopka 545p.
2.vieta – Raimeda Bučinskyte 539p.
3.vieta – Lidija Chaubšajeva 478p.

Pistole komanda:
1.vieta – Lietuva (Raimeda Bučinskyte, Stanislovas Bačkys,Virgilijus Gutkovas)
2.vieta – Latvija (Genādijs Sičevs, Ervita Klīgere, Margita Kanopka)
3.vieta – Lietuva (Albinas Šimkus, Egidijus Monkus, Ihor Ustynchenko)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.