Raksta attēls

Latvijas parašāvēji startēs Lietuvas komandu čempionātā

2024.gada 11.aprīlis \\ Para šaušana

Latvijas parašāvēju komanda – Margita Kanopka (pistole), Ervita Klīgere (šautene) un Genādijs Sičevs (pistole), 13. un 14. aprīlī piedalīsies Lietuvas komandu čempionātā ložu šaušanā. 

Latvijas vadošā parašāvēja Margita Kanopka uzsver, ka sacensības būs lielisks pārbaudījums un iespēja novērtēt treniņu laikā ieguldīto darbu. Lietuvas parašāvēji ir ļoti grūts pretinieks, jo sportisti ir tehniski, precīzi un noturīgi stresa situācijās. Kanopka šajās sacensībās koncentrēsies uz šaušanas tehnikas uzlabošanu, precizitāti un citām būtiskām niansēm, kas ir svarīgas veiksmīgam startam. Lietuvā Margitai būs jātiek galā bez tieša trenera atbalsta, taču visi norādījumi gatavojoties čempionātam ir rūpīgi apspriesti.

Lai arī Margita Kanopka būs bez trenera klātbūtnes, komandas biedru atbalsts un kopīgais mērķis sniegs papildu motivāciju sacensībās. Ervita Klīgere un Genādijs Sičevs, kas ir pieredzējuši parašāvēji, arī ir gatavi demonstrēt savu prasmi un pienesumu komandas rezultātiem.

Latvijas parašāvēju komanda ir noskaņojusies uz augstvērtīgu sniegumu un cer uz labiem rezultātiem, kas atspoguļos ilgtermiņa apņemšanos un pūles, kas ieguldītas treniņos un individuālās meistarības pilnveidē.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.