Raksta attēls

Latvijas Parasportists Emīls Dzilna izcīna 7.vietu debijas sacensībās Parīzē

2023.gada 10.jūlijs \\ Para vieglatlētika

Foto: Ausma Cīrulniece

Šodien, Latvijas parasportists Emīls Dzilna Pasaules paravieglatlētikas čempionātā Parīzē izcīnīja 7.vietu lodes grūšanas sektorā. Šīs bija viņa debijas sacensības pasaules čempionātā.

23 gadus vecais sportists ir veiksmīgi startējis “Grand Prix” sacensībās, bet šodien viņš ar saviem konkurentiem tikās arī lielajā – pasaules arēnā. Šodienas sniegums viņam atnesa cienījamu 7.vietu lodes grūšanas disciplīnā.

“Šodienas sacensības bija izcilas, un esmu lepns, ka varēju pārstāvēt Latviju pasaules līmenī. Esmu strādājis ļoti smagi, lai šeit nokļūtu, un šis rezultāts ir tikai sākums maniem turpmākajiem sportiskajiem izaicinājumiem. Vēlos pateikties savai trenerei Inārai Aperānei, ģimenei un visiem, kas mani atbalsta,” atzina Emīls pēc sacensībām.

Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte ar lepnumu komentēja Dzilnas sasniegumu: “Emīls ir lielisks piemērs, ka ar neatlaidību un mērķtiecīgu darbu ir iespējams sacensties ar pasaules labākajiem para atlētiem un tas ir iedvesmas avots arī visiem jaunajiem sportistiem, kuri ir uzsākuši nodarboties ar parasportu. Mēs lepojamies ar Emīla sniegumu pasaules čempionātā un ticam, ka tas ir tikai sākums viņa sportista karjerai.”

Emīls turpinās trenēties un gatavoties nākamajiem izaicinājumiem, jo viņš vēlas turpināt uzrādīt izcilus rezultātus gan Latvijas, gan pasaules mērogā. Viņa piemērs ir apliecinājums tam, ka Latvijas parasporta nākotne krāsojas gaišos toņos un ir bagāta ar talantīgiem sportistiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.