Raksta attēls

Latvijas peldētājam Semjonovam divi vērtīgākie rezultāti IWAS spēlēs

2022.gada 26.novembris \\ Para peldēšana

Latvijas parasportists Jurijs Semjonovs sestdien Portugālē IWAS pasaules spēlēs divās no trijām peldēšanas disciplīnām sasniedza labāko rezultātu punktu vērtējumā.

Semjonovs S3-10 grupā labāko rezultātu sasniedza 100 metros brīvajā stilā, distanci veicot minūtē un 6,56 sekundēs, kas tika novērtēts ar 635 punktiem.

Otro vietu ar 416 punktiem, kaut arī labāku rezultātu (1:05,.22), ieņēma čehs J.Duhans bet trešo ar 316 punktiem (2:30,89) – Kazahstānas sportists S.Žuldasbajevs.

100 metros peldēšanā uz muguras Semjonovs S3-9 grupā sasniedza rezultātu minūte un 13,85 sekundes, kas tika novērtēts ar 627 punktiem.

Otrais ar 543 punktiem (1:10,96) bija ekvadorietis E.Tandaso, trešais ar 380 punktiem (1:33,88) – japānis K.Kondo.

50 metros tauriņstilā S4-9 grupā Semjonovs sasniedza trešo vērtīgāko rezultātu – 528 punkti (34,02 sekundes).

Labāko rezultātu sasniedza Igaunijas sportists M.Topkins – 780 punkti (46,82), bet otru labāko – 629 punkti (31,04) – Tandaso.

Starptautiskās Federācijas sportistiem ratiņkrēslos un ar amputācijām (IWAS) rīkotās spēles līdz 29.novembrim Algarves reģionā notiks Portugāles dienvidu pilsētā Vilarealā de Santoantonju.

Paravieglatlētikas sacensībās startēs Diāna Krūmiņa (iepriekš – Dadzīte), Baiba Rorbaha, Aigars Apinis, Ingus Labanovs, Jānis Juhņēvičs, Raivo Maksims, Edgars Bergs, Dmitrijs Silovs un Gatis Niedre, bet parapeldēšanā piedalīsies Jurijs Semjonovs. Maksimam šī būs debija starptautiskās sacensībās.

Vieglatlētiem IWAS spēļu sacensībās būs iespējas izpildīt kvalifikāciju nākamā gada pasaules čempionātam Parīzē.

Pasākums notiek trīs individuālajos sporta veidos – vieglatlētikā, peldēšanā un pauerliftingā -, kā arī pirmoreiz – futbolā cerebrālās triekas skartajiem sportistiem.

IWAS pasaules spēles šajā Portugāles pilsētā norit jau otro reizi.

Spēļu mērķis ir iedvesmot sportistus tiekties uz dalību paralimpiskajās spēlēs un topošajiem sportistiem sniegt pirmo starptautisko sacensību pieredzi.

Avots: LETA

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.