Raksta attēls

Latvijas ratiņbasketbola izlase aktīvi gatavojas Eiropas čempionātam

2016.gada 8.jūnijs \\ Ratiņbasketbols

Aktīvu sagatavošanās posmu Eiropas čempionāta B divīzijai ratiņbasketbolā, kurš šogad norisināsies Bosnijas un Hercegovinas galvaspilsētā Sarajevā no 9. līdz 18. jūlijam, uzsākusi Latvijas ratiņbasketbola izlase.

Lai cīnītos par uzvaru B divīzijā un ierotētu augstākajā divīzijā, maija beigās mūsu ratiņbasketbolisti veiksmīgi aizvadīja pirmo treniņnometni Cēsīs, un no 3.-12. jūnijam sportisti tiksies treniņnometnē Ventspilī. Jūnija vidū Cēsīs notiekošās treniņnometnes laikā risināsies pirmā pārbaudes spēle pret Lietuvas ratiņbasketbola izlasi. Savukārt Līgo svētkus Latvijas ratiņbasketbola izlase aizvadīs pārbaudes spēlēs Austrijā, Sanktpoltenā. Pēdējo treniņnometni pirms došanās uz Sarajevu no 3.-7. jūlijam ratiņbasketbolisti atkārtoti aizvadīs Cēsīs.

Latvijas ratiņbasketbola izlases kandidātu sastāvā iekļauti labākie spēlētāji no visas Latvijas – Kaspars Turks (Babīte), Kārlis Gabranovs (Rēzekne), Kārlis Podnieks (Rīga), Elvis Urga (Dobele), Dmitrijs Rukavišņikovs (Rīga), Ansis Bērziņš (Alūksne), Kristians Golubevs (Cēsis), Agris Lasmans (Valmiera), Gatis Veinbergs (Dobele), Elīna Ramāne (Jūrmala), un spēlējošais treneris Raimonds Beginskis no Līvāniem. Izlases menedžeris ir ratiņbasketbolists Aigars Miklāvs (Cēsis), kurš aktīvi trenējas kopā ar izlases kandidātiem.

Ratiņbasketbola izlasei piesaistīts medicīniskais personāls no Sporta laboratorijas – sporta ārste Sandra Rozenštoka, fizioterapeites Helgi Zandberga un Linda Zujeva.

Lai sagatavošanās posms Eiropas čempionātam noritētu veiksmīgi, paldies par atbalstu Izglītības un zinātnes ministrijai, Latvijas Paralimpiskai komitejai, A/S Latvijas Valsts meži, Rīgas brīvostai, Latvijas basketbola savienībai, Cēsu novada domei, OC Ventspils, SIA Ervitex, SIA Sporta laboratorija, Raimondam Elbakjanam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.