Raksta attēls

Latvijas ratiņkērlinga izlase turpina sagatavošanos turnīrā Tallinā

2019.gada 22.oktobris \\ Ratiņkērlings

Pasaules kērlinga tūres (PKT) ratiņkērlinga posms “WCT Tallinn Wheelchair International 2019” no 25. līdz 27.oktobrim norisināsies Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, kurā startēs arī mūsu izlase.

Trešo reizi Tallinas kērlinga klubā pulcēsies ratiņkērlinga komandas, lai noskaidrotu “WCT Tallinn Wheelchair International” titula ieguvēju. Šogad sacensībās kopumā piedalīsies sešas komandas: no Itālijas, Lietuvas, Latvijas, Somijas, Vācijas un arī mājinieki igauņi.

Komandas izspēlēs viena apļa turnīru. Pēc iegūtajiem rezultātiem kopvērtējuma pirmā vieta un otrā vieta noskaidros turnīra titula ieguvēju, bet trešā un ceturtā vieta cīnīsies par 3.vietu turnīrā.

Latvijas ratiņkērlinga izlasei šis būs otrais ārzemju turnīrs šosezon, lai turpinātu gatavošanos pasaules ratiņkērlinga A divīzijas čempionātam, kas norisināsies nākamā gada marta sākumā. Nesenais turnīrs Šveicē viņiem noslēdzās ar izcīnītu 2.vietu, piedaloties visām pasaules čempionāta pretiniecēm, izņemot Kanādu.

Šajā turnīrā startēs mazliet vājākas komandas kā Šveicē. Latvijas un Igaunijas izlases ir vienīgās A divīzijas dalībnieces, bet pārējās šī gada beigās startēs B divīzijas pasaules čempionātā.

Latvijas komandas sastāvs: Poļina Rožkova (skips), Ojārs Briedis, Sergejs Djačenko, Agris Lasmans, trenera asistents Dzintars Bērziņš.

Online rezultāti: https://worldcurl.com/events.php?view=Scores&eventid=5982

Latvijas izlases spēļu grafiks:

25.10.

  • 14:00 – Somija
  • 18:30 – Vācija

26.10.

  • 10:00 – Lietuva
  • 14:30 – Itālija

27.10.

  • 09:00 – Igaunija

Izlases startu turnīrā atbalsta Latvijas Paralimpiskā komiteja.

Pasākums

Tallinn Wheelchair International
2019.gada 24.oktobris līdz 2019.gada 27.oktobris

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.