Raksta attēls

Latvijas ratiņpaukotājs Oļegs Garkuls-Gurēvičs dodas pēc ceļazīmes uz Parīzes Paralimpiskajām spēlēm

2024.gada 21.maijs \\ Ratiņpaukošanās

Latvijas labākais ratiņpaukotājs Oļegs Garkuls-Gurēvičs šodien devās ceļā uz Brazīlijas daudzkultūru metropoli Sanpaulu, kur no 23. līdz 26. maijam norisināsies Pasaules kauss ratiņpaukošanā. Šis turnīrs sportistam ir pēdējā iespēja cīnīties par ranga punktiem un ceļazīmi uz Parīzes Paralimpiskajām spēlēm 2024.

23.maijā sportistam ir paredzētas sacensības ar floreti, bet 25.maijā Oļegs cīnīsies ar pasaules spēcīgākajiem ratiņpaukotājiem špagas disciplīnā. Atbildība šobrīd ir liela – latvietim ir visas iespējas noturēties paralimpiskajā rangā un uzlabot savu rezultātu, kas vēl vairāk viņu tuvinātu Parīzes spēlēm. Pēc šīm sacensībām būs skaidri zināms, kuri sportisti ir kvalificējušies Parīzes Paralimpiskajām spēlēm.

“Vēlos pateikties savam lielākajam atbalstītājam Long Lie, kurš sedz visus izdevumus saistībā ar sacensībām, kā arī Latvijas Paralimpiskajai komitejai un Latvijas Invalīdu sporta federācijai par nodrošināto sporta inventāru, kas ļauj man pilnvērtīgi trenēties un piedalīties pasaules līmeņa sacensībās,” saka Oļegs.

Šoreiz sportists dosies uz sacensībām bez trenera, taču visu nepieciešamo atbalstu un padomus viņš saņems attālināti. Mēs vēlam Oļegam veiksmi un izturību, kā arī ceram, ka viņš sasniegs savu lielāko mērķi – iespēju doties uz Parīzi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.