Raksta attēls

Latvijas ratiņtenisisti uzcītīgi startē un pelna punktus ITF (Starptautiskā tenisa federācija) reitingā.

2016.gada 15.jūnijs \\ Ratiņteniss

Jūnija mēnesī divi mūsu ratiņtenisisti Nataļja Novikova un Ervins Kāpa piedālījas divos ITF Future series turnīros ratiņtenisā :
“Tournoi d’Antibes ” un “BNP Paribas Handisport de Cagnes sur Mer” , kuri notika Francijas pilsētās Antibes 01.06-5.06.2016 un Cagner sur Mer 09.-12.06.2016 attiecīgī. Turnīros piedālījas sportisti no Lielbritānijas, Francijas, Zviedrijas , Ukrainas, Latvijas, Šveices , Kanādas , Igaunijas , Itālijas, Marokas, Rumānijas un Šveices . Vienspēlēs gan Natālija, gan Ervīns zaudēja pirmajā aplī, kas liedza tālāk cīnīties pamatturnīrā, bet deva iespēju spēlēt Gandarījuma turnīrā.

Natālijai izdevas abos turniros tikt līdz Gandarījuma turnīra finālam. “Tournoi d’Antibes” uzvaru izcīnīja sportiste ar lielāku pieredzi no Kanādas, bet otrāja turnīrā “BNP Paribas Handisport de Cagnes sur Mer”, spēlējot pret Francijas spēlētāju , Natālija dabūja Gandarījuma turnīra uzvarētāja godu. Kā arī gribētos minēt, kā ratiņtenisa komandā pašlaik ir četri tenisisti ar pasaules reitingu.

Žanete Vasaraudze aizņem 154. vietu starp sievietēm, Ervins Kapa 537. un Maksims Voroneckis 613. starp vīriešiem,

Bet Nataļjai Novikovai šogad izdevās sasniegt 99. vietu – tikt TOP100 pasaules rangā.

Tas ir līdz šim augstākais rezultāts Latvijas ratiņtenisa vēsturē.

Vasarā tenisistiem ir “karsts” laiks neskatoties uz laika apstākļiem. Viņi plāno piedalīties dažādos starptautiskos turnīros Polijā, Horvātijā, Ukrainā un Lietuvā.

Vel viens šīs vasaras svarīgais notikums – pirmo reizi Latvijas vēsturē ieplānota vasaras sporta nometne ratiņtenisistiem, kura ir paredzēta gan esošiem sportistiem no Latvijas un kaimiņvalstīm, gan tiem, kas grib iepazīstināties ar šo sporta veidu un izmēģināt tā prieku . Nometne ir ieplānota RNC Vaivari telpās no 30.06 līdz 6.07.2016. Laipni lūgti visi, gan bērni, gan pieaugušie. Gan sportisti, gan volontieri, kas grib un var iesaistīties organizēšanas procesā. Telefons izziņām 29474302. Natālija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.