Raksta attēls

Latvijas Republikas ziemas čempionāts airēšanā 2016

2016.gada 19.janvāris \\ Para airēšana

Šo sestdien 16. janvārī Jūrmala bērnudārza Taurenītis sporta zālē norisinājās Latvijas Republikas ziemas čempionāts airēšanā. Kā jau katru gadu, čempionus šajās sacensībās noskaidro arī Para-rowing klasē, jeb adaptīvajā airēšanā. LNSS šogad bija pārstāvēta kuplā skaitā – kopā piedalījās 13 mūsu organizācijas pārstāvji.

Junioru klasē meitenēm 500 metru distancē uzvaru izcīnīja Dita Kleina. Puišiem šajā pašā distancē bija sīva cīņa. 3. vietu ieņēma jaunākais sacensību dalībnieks Dinārs Leišavnieks, otrais bija Deniss Ovsjaņņikovs, un uzvaru izcīnīja Arturs Gerasimenko. Arturs bija arī vienīgais, kurš distanci veica ātrāk par 2 minūtēm!

Open grupas sportisti sacentās 1000m distancē. Sieviešu konkurencē savā starpā cīnījās divas sportistes. Jaunība šajā cīņa ņēma virsroku pār pieredzi, un ar rezultātu 4 minūtes un 12 sekundes uzvarēja Madara Beikmane, aiz sevis atstājos Ināru Bulduri.

Visvairāk dalībnieku un arī sīvākā konkurence bija vīriešu Open klasē, kur par uzvaru cīnījās 7 sportisti. Distanci ļoti pārliecinoši iesāka Kaspars Biezais, kurš pēc pirmajiem 250 metriem no konkurentiem bija atrāvies par 25 metriem! Kamēr par otro vietu savā starpā cīnījās Edgars Kļaviņš un Vladislavs Kurakins. Tomēr 1000 metri ir diezgan gara distance, kurā starta sniegums ne vienmēr dod vēlamo rezultātu arī finišā. Distances turpinājumā Kaspars un Vladislavs sāka pakāpeniski samazināt savus apgriezienus, kamēr Edgars turēja no starta uzņemto tempu. Pēc 300 noairētiem metriem Edgars sāka lēnām attālināties no Vladislava un ķert rokā Kasparu. Un šis samērā lēnais distances sākums beigās nesa visvairāk panākumus. Kad palikuši bija vairs tikai 250 metri Edgars apdzina arī Kasparu, kurš gan nepadevās līdz pašam finišam. Tomēr finišā pirmais bija Edgars Kļaviņš ar rezultātu 3 minūtes un divdesmit trīs sekundes, apsteidzot Kasparu Biezo par 4 sekundēm. Trešo vietu, atpaliekot no uzvarētāja par 22 sekundēm, izcīnīja Vladislavs Kurakins.

Apsveicam visus godalgoto vietu ieguvējus un vēlam panākumus arī pārējās šīs sezonas sacensībās!

Bildes ir pieejamas šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.