Raksta attēls

Latvijas sēdvolejbola izlase izcīna 3. vietu 2022 Silver Nations League Men turnīrā

2022.gada 5.septembris \\ Sēdvolejbols

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 2. līdz 4. septembrim, Latvijas izlase pirmo reizi piedalījās 2022 Silver Nations League Men turnīrā, kas notika Eregli, Turcijā.

Turnīrā piedalījās sešas komandas no Itālijas, Holandes, Polijas, Slovēnijas, Turcijas un Latvijas.
Atbilstoši turnīra formātam komandas izspēlēja “apli”, katra komanda spēlēja ar katru. Uzvar komanda, kurai ir visvairāk uzvaru un vismazāk zaudējumu.

Pirmajā dienā Latvijas izlasei bija divas spēles pret Nīderlandes un Slovēnijas izlasēm. Sīvā cīņā ar rezultātu 3 : 2 Latvijas izlase uzvarēja spēcīgo Nīderlandes izlasi un vakara spēlē ar rezultātu 3 : 0 tika uzvarēta Slovēnijas izlase.
Otrajā dienā, organizatoru nekompetences dēļ, Latvijas izlasei nācās aizvadīt trīs smagas spēles. Vēl trīs spēles bija jāspēlē arī Itālijas izlasei, pārējām komandām bija divas spēles. Pirmajā spēlē Latvijas izlase ar 3 : 0 uzvarēja Itālijas izlasi.
Otrā spēle bija pret turnīra saimniekiem – Turcijas izlasi, kurai šī bija dienas pirmā spēle. Diemžēl sīvā cīņā, setu galotnēs, mājinieki spēja uzvarēt Latvijas izlasi ar rezultātu 3 : 0.

Trešajā dienas spēlē bija jāspēlē ar Polijas izlasi. Latvijas izlase cīnījās ar visiem spēkiem un neskatoties uz iepriekš aizvadītām divām grūtām spēlēm izdevās uzvarēt vienu setu, bet visu spēli zaudēja ar 1 – 3.
Turnīra gala rezultāts:

1 – Polija
2 – Turcija
3 – Latvija
4 – Holande
5 – Itālija
6 – Slovēnija

Latvijas izlases sastāvs:
Uldis Ektermanis
Andrejs Filipavičus
Dmitrijs Pavlovs
Sergejs Popovs
Aleksandrs Vivčariks
Boriss Jeparovs
Vjačeslavs Grimailovs

Treneris – Vjačeslavs Grimailovs

Paldies par atbalstu: “Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments”, “Latvijas Paralimpiskā komiteja”, “Izglītības un zinātnes ministrija”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.