Raksta attēls

Latvijas Sēdvolejbola izlase triumfē Baltijas līgas 3.posmā

2017.gada 5.oktobris \\ Sēdvolejbols

Baltijas līgas 3.posmā, kurš šogad no 30. septembra līdz 1. oktobrim norisinājās Saldū, pārliecinošu uzvaru guva Latvijas Sēdvolejbola izlase.

Lai gan pirmos divus posmus Latvijas komanda diemžēl nespēja uzvarēt, jo nesen bija sākuši izmantot jaunu taktisko paņēmienu, kas maina arī pašu spēles gaidu, 3.posms bijis liktenīgs, jo kopīgiem spēkiem izdevies atspēlēties spēcīgajām Lietuvas komandām. Paši sportisti atzīst – šis ir bijis viens no pārliecinošākajiem turnīriem šogad. Taujāti par sportistu panākumu atslēgu, sēdvolejbolisti neslēpj, ka tieši daudzie treniņi un treniņnometnes ir nākušas par labu ne tikai viņu taktikai, bet arī spēlei kopumā – tas arī ir iemesls, kādēļ abas spēļu dienas Latvijas sēdvolejbolisti turējās vadībā un nepieļāva Lietuviešiem atspēlēties.

Nākamais Baltijas Līgas posms norisināsies no 14.10. līdz 13.10. Lietuvas pilsētā Ukmerģē, bet līdz tam sēdvolejbolisti savas prasmes uzlabos Ukrainā, kur aizvadīs piecu dienu garu treniņnometni ( 5dienas un 3 treniņi dienā). Treniņnometnē piedalīsies arī Ukrainas Sēdvolejbola izlase, kas ir viena no šī sporta veida spēcīgākajām komandām.

Sēdvolejbolisti šobrīd intensīvi gatavojas Eiropas Čempionātam, kas no 4.novembra līdz 8.novembrim norisināsies Horvātijā, Porečā. Šī būs unikāla iespēja Latvijas sēdvolejbolistiem parādīt, uz ko tie ir spējīgi, un, ļoti iespējams, šis var būt pirmais lielais solis ceļā uz Paralimpiskajām spēlēm Tokijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.