Latvijas sēdvolejbolisti Palangā – 5. un 7. vietā

2016.gada 17.augusts \\ Sēdvolejbols

Palangā, 6. un 7. augustā, norisinājās sēdvolejbola turnīrs, kurš pulcēja 15 komandas no piecām valstīm – Ukrainas, Krievijas, Baltkrievijas, Latvijas un Lietuvas.

Lai gan turnīrs norisinājās pat neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, komandas sadalījās četrās apakšgrupās, kur trīs apakšgrupas bija pa četrām komandām, bet viena – pa trim komandām. Pēc grupu izspēles abas komandas no Latvijas iekļuva ¼ finālā, tomēr pēc tam spēlējot pret Lietuvu un Ukrainu, abas komandas, Latvija 1 un Latvija 2, zaudēja.

Sēdvolejbola turnīra ½ finālā uz laukuma tikās Ukraina 1 pret Ukraina 2, kur savstarpējā cīņā uzvarēja Ukrainas 1 komanda. Otrajā ½ finālā savstarpējo spēli izspēlēja Lietuvas komanda „Erželai” pret Maskavas „Vektoru”, kur pārāka izrādījās Maskavas sēdvolejbola komanda, kura jau iepriekšējos turnīros izcēlusies ar panākumiem.

Cīņā par trešo vietu Lietuvas komanda „Erželai” cīnījās ar Ukrainas 2 komandu, savukārt Ukrainas 1 komanda spēkiem mērojās ar Maskavas „Vektoru”. Rezultātā – 1.vietu ieņēma Maskavas komanda, 2.vietā ierindojās Ukrainas 1 komanda, savukārt bronzas godalgu izcīnīja lietuvieši.

Komandu sastāvs

Latvija 1: Andrejs Filipavičs, Aleksejs Berķis, Dmitrijs Pavlovs (5.vieta)

Latvija 2: Uldis Ektermanis, Vadims Skoriks, Aleksandrs Vivčariks, Andrejs Gendels (7.vieta)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.