Raksta attēls

Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs” aicina uz sporta aktivitātēm personas ar kustību traucējumiem

2024.gada 12.aprīlis \\ Loka šaušana

Lai dotu iespēju cilvēkiem ar kustību traucējumiem iespēju uzlabot dzīves kvalitāti un iepazīstināt ar loka šaušanu kā sporta veidu, loka šaušanas klubs “Odisejs” piedāvā organizēt apmācības un integrēties kluba “Odisejs” komandā un Latvijas loka šaušanas paralimpiskajā komandā.

Klubs savu darbību Ventspilī ir uzsācis 2008. gadā, organizējot nodarbības gan vasaras periodā – ārā sporta laukumā, gan ziemas periodā – telpās. Interesentiem par nodarbībām jāņem vērā, ka loka šaušana ir nopietns un atbildīgs sporta veids, līdz ar to visiem kluba dalībniekiem ir obligāts medicīnas slēdziens, kā arī potenciāliem dalībniekiem un sportistiem nevar būt garīgas veselības problēmas.

Sporta loka šaušanas klubs “Odisejs” ar piedāvājumu iesaistīties mūsu pilsētas un novada iedzīvotajiem ar kustību problēmām aicina iekļauties sabiedrības dzīvē un palielināt socializācijas iespējas.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils valstspilsētas iedzīvotāji var saņemt Ventspils Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, tālr. 63601210 vai Ventspils Sociālā dienesta Pārventas filiālē, Talsu ielā 39, tālr. 63663001, kā arī pašvaldības mājas lapā https://www.ventspils.lv un Ventspils Sociālā dienesta mājas lapā https://labklajiba.ventspils.lv un sociālo tīklu “Facebook” lapā.

Avots: Ventspils.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.