Raksta attēls

Latvijas sportisti dodas uz Pasaules čempionātu ratiņpaukošanā

2017.gada 6.novembris \\ Ratiņpaukošanās

Paralimpiskie paukotāji Poļina Rožkova un Oļegs Garkuls-Gurevičs dosies uz Itāliju, kur Romā piedalīsies Pasaules čempionātā ratiņpaukošanā, lai sacenstos ar pasaulē labākajiem sportistiem savā klasē.

Pasaules čempionāts paralimpiskajā paukošanā norisināsies no 6.novembra līdz 12.novembrim un plānots, ka tajā piedalīsies vairāk nekā 90 sportisti no 19 pasaules valstīm, un Romā šis prestižais notikums atgriežas pirmo reizi kopš 1960.gada.

Rīdziniece Poļina Rožkova startē Epee zobena A klasē, kas tiek uzskatīta par visspēcīgāko sporta klasi ratiņpaukošanā, savukārt daugavpilietis Oļegs Garkuls-Gurevičs startē šī paša zobena B klasē, kas ir otra spēcīgākā klase ratiņpaukošanā. Sacensības oficiāli sākas 7.novembrī, kad uz starta izies Rožkova, bet Garkuls-Gurevičs pasaules čempionu paukošanā uzsāks 8.novembrī. Abi sportisti pārstāv Latvijas Invalīdu sporta federāciju un uz Romu dodas kopā ar treneriem Mihailu Jefremenko un Aleksandru Pļaskinu.

Atgādinām, ka sportiste Poļina Rožkova piedalījās 2016.gada vasaras Paralimpiskajās spēlēs, savukārt tā paša gada sacensībās Baltkrievijā Garkuls-Gurevičs uzvarēja savas klases Riodežaneiro Paralimpisko spēļu čempionu.

Latvijas Paralimpiskā komiteja izsaka lielu pacietību atbalstītājiem, kuru dēļ abi sportisti pilnvērtīgi varēs piedalīties vienās no šī gada prestižākajām un nozīmīgākajām starptautiskajām sacensībām – Pasaules čempionātam parapaukošanā.

Pasākums

Pasaules čempionāts para paukošana
2017.gada 7.novembris līdz 2017.gada 12.novembris

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.