Raksta attēls

Latvijas sportisti piedalīsies Igaunijas paravieglatlētikas čempionātā Tartu

2023.gada 25.maijs \\ Para vieglatlētika

26.maijā, Tartu tiks aizvadīts Igaunijas atklātais čempionāts paravieglatlētikā un pirmo reizi tajās piedalīsies arī četri Latvijas vieglatlēti: Raivo Maksims (šķēps, disks, lode), Jānis Juhņēvičs (šķēps, disks, lode), Ingus Labanovs (šķēps, disks) un Baiba Rorbaha (vālīte).

Latvijas Invalīdu sporta federācijas (LISF) prezidents Aigars Apinis, neslēpjot prieku, ka iespējams tiek aizsākta jauna tradīcija, izteica cerību, ka mūsu atlēti Igaunijā parādīs labus rezultātus. “Mani ļoti interesē, kā būs organizētas sacensības Tartu. Varbūt atlēti atgriezīsies ar ieteikumiem, ko mēs turpmāk varētu pārņemt no igauņu kolēģiem. Vienmēr interesanti iegūt jaunu pieredzi. Svarīgākais, lai atlēti negūst traumas un atgriežas mājās sveiki un veseli, jo jau nākamajā dienā, 27. maijā, Murjāņu Sporta ģimnāzijas stadionā norisināsies Latvijas čempionāts paravieglatlētikā.

Ceru, ka nākotnē izveidosies tradīcija piedalīties Igaunijas un Lietuvas kolēģu rīkotajās sacensības, bet mēs ar prieku uzņemsim viņu atlētus pie sevis. Turēsim īkšķus un vēlēsim sportistiem veiksmi!”

Atlēti uz Tartu dosies ar Latvijas Paralimpiskās komitejas sponsora Toyota busiņu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.