Raksta attēls

Latvijas taku orientieristi piedalīsies Eiropas čempionātā Somijā

2024.gada 3.maijs \\ Orientēšanās

No 4. līdz 6.maijam Somijas pilsētā Turku norisināsies ETOC “Warmup” (WERE/EECTO) Eiropas čempionāta taku orientēšanās treniņsacensības, kas arī ir daļa no Pasaules kausa. Latviju šajā sporta pasākumā pārstāvēs Valdis Strods, Vjačeslavs Lukaševičs un Marina Bivainīte.

Sacensības notiks mūsu sportistiem neierastā vidē, kur viņiem būs iespēja iepazīties un izprast, kā kartē tiek apzīmēti akmeņi un klintis, kuri šajā reģionā ir neizmērojami daudz. Tas nodrošinās dalībniekiem vērtīgu pieredzi un uzlabos viņu spējas precīzāk orientēties grūtā un mainīgā teritorijā, kas ir būtiska prasme jebkurā taku orientēšanās pasākumā. Turklāt, šāda veida pieredze palīdzēs uzlabot kartes lasīšanas prasmes, ļaujot sportistiem pieņemt ātrākus un precīzākus lēmumus sacensību laikā.

Sacensību norisei varēs sekot līdzi interneta vietnēs: eventor.orienteering un kunnonsuunta.com.fi.

Pēc šīm treniņ sacensībām turpat Turku norisināsies arī Eiropas Taku orientēšanās Čempionāts (2024) (European Trail Orienteering Championships (2024) kas notiks no 8. līdz 12.maijam. Šo sacensību gaitai un rezultātiem varēs sekot līdzi oficiālajā mājas lapā: https://www.tume.fi/etoc2024/competition.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.