Raksta attēls

Latvijas Televīzija nodrošinās Phjončhanas paralimpisko spēļu translācijas

2018.gada 8.marts \\

9. martā Phjončhanā sāksies ziemas paralimpiskās spēles, kas pēc sadalāmo medaļu komplektu un dalībnieku skaita būs lielākās paralimpisko spēļu vēsturē. Kaut arī Latviju Phjončhanas paralimpiskajās spēlēs nepārstāv neviens sportists, Latvijas Televīzija nodrošinās translācijas no spēlēm.

Piektdien, 9. martā, plkst. 13.00, spēļu atklāšanas ceremonijas tiešraide no Phjončhanas tiks pārraidīta gan, LTV1, gan LTV7. Krāšņo šovu ar visu dalībvalstu piedalīšanos LTV7 tiešraidē būs iespējams vērot ar surdotulkojumu. Kopumā LTV7 līdz 18. martam – spēļu noslēguma dienai – būs iespējams sekot līdzi notikumiem trijos sporta veidos.

Sergejs Ņesterovs, Latvijas Televīzijas valdes loceklis satura jautājumos, norāda, ka Latvijas Televīzijai kā sabiedriskajam medijam šīs pārraides ir ļoti nozīmīgas: “Kaut arī Latviju spēlēs nepārstāv neviens sportists, mēs esam pārliecināti, ka šis, četrgades nozīmīgākais paralimpiešu notikums, ir atspoguļojams sabiedriskajos medijos. Tās ir mūsu vērtības, un tā ir mūsu atbildība. LTV mērķtiecīgi piedāvā saturu, kas stiprina iekļaujošu sabiedrību, rādot cilvēku ar īpašām vajadzībām spēku un pilnvērtīgu sabiedrisko dzīvi.”

10. martā sporta pārraides atklās kalnu slēpošana – nobrauciens sievietēm un vīriešiem. 11. martā kalnu slēpošanas translācijas turpināsies ar supergigantu vīriešiem un sievietēm. Salīdzinot ar Olimpiskajām spēlēm, paralimpiešu supergiganta trase ir tikai nedaudz īsāka un lēzenāka, taču ātrums tāpat ir iespaidīgs.

17. martā būs iespējams vērot snovborda krosu – disciplīnu, kurā gadās arī negaidīti pārsteigumi, un tādi noteikti būs arī šajās paralimpiskajās spēlēs. Tāpat būs iespējams sekot līdzi arī sacensību turpinājumam kalnu slēpošanas trasēs – 17. un 18. martā tiks pārraidītas sacensības milzu slalomā sievietēm un vīriešiem. Tāpat, sestdien, 17. martā būs iespējams vērot kērlinga sacensību finālu. Savukārt 18. martā, sacensību pēdējā dienā, LTV7 tiešraidē varēs vērot arī paralimpisko spēļu noslēguma ceremoniju ar surdotulkojumu.

Sacensību tiešraidēm būs iespējams sekot līdzi arī sabiedrisko mediju satura vietnē replay.lv, kā arī 7 dienas pēc tiešraides pārraidi skatīties replay.lv arhīvā.

Informāciju sagatavoja Latvijas Televīzija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.