Raksta attēls

Latvijas vieglatlēti no Dubaijas atgriežas ar 5 godalgām

2018.gada 20.marts \\ Para vieglatlētika

No 12.marta līdz 17.martam, Dubaijā norisinājās pirmās šīs sezonas vieglatlētikas sacensības, kurās piedalījās arī pieci sportisti no Latvijas – Taiga Kantāne, Ingrīda Priede, Dmitrijs Silovs, Edgars Bergs un Aigars Apinis. Latvieši no sacensībām atgriezušies ar piecām godalgām, kur no tām – trīs ir augstākā kaluma!

Kā pirmā uz sacensību starta devās Ingrīda Priede, kas avā grupā F38 startēja diska mešanā. Atklājot Dubaijas Grand Prix sacensības, latviete raidīja disku 28.02m tālu, un tas bija pietiekami, lai nodrošinātu sev stabilu 2.vietu. Tajā pašā dienā uz starta devās arī viens no, iespējams, pieredzējušākajiem paralimpiešiem Rīdzinieks Aigars Apinis, kurs startēja diska mešanā. Neskatoties uz rokas traumu, kas kādu brīdi bija liedzis Aigaram startēt, arī viņš uzrādīja lieliskus rezultātus, aizmetot disku 19.65m tālumā, kas priekš sezonas sākuma ir ļoti labs rādītājs. Arī Aigars izcīna godalgu – šoreiz pelnītu zeltu!

Otrajā dienā uz starta iziet trīs mūsu sportisti – rīdziniece Taiga Kantāne (F34), kā arī Edgars Bergs un Dmitrijs Silovs. Taiga startēja lodes grūšanā attiecīgi 6.30m grūdiens viņai nodrošināja 4.vietu sacensībās. Edgars Bergs (F35) un Dmitrijs Silovs (F38) startēja lodes grūšanā, kur attiecīgi ierindojās 1.vietā un 3.vietā – Edgars Lodi aizgrūda 14.09m tālu, bet Dmitrijs – 12.30m.

Sacensību pēdējā dienā uz starta otro reizi devās Dmitrijs Silovs un Taiga Kantāne. Dmitrijs Silovs, raidot šķēpu 48.88m tālu, pārliecinoši izcīnīja 1.vietu, bet Taiga diska mešanā sēdus starp savām konkurentēm sīvā cīņā ierindojās 6.vietā.

Atgādināsim, ka šīs bija pirmās šīs sezonas sacensības. Visi iegūtie rezultāti tiek apkopoti, lai kvalificētos Eiropas čempionātam vieglatlētikā, kas no 20.08. līdz 26.08. notiks Vācijas galvaspilsētā, Berlīnē.

Pasākums

Starptautiskās sacensības veiglatlētikā Grand Prix
2018.gada 13.marts līdz 2018.gada 16.marts

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.