Raksta attēls

Latvijas vieglatlēti piedalās šīs sezonas pirmajās starptautiskajās sacensībās

2018.gada 11.marts \\ Para vieglatlētika

No 12.marta līdz 17.martam, Apvienoto Arābu Emirātos, Dubaijā, norisināsies Dubaijas Grand Prix, kurās piedalīsies arī seši sportisti no Latvijas – Ingrīda Priede, Diāna Dadzīte, Taiga Kantāne, Dmitrijs Silovs, Edgars Bergs un Aigars Apinis.

Ingrīda Priede startēs diska mešanā, Diānai Dadzītei divas disciplīnas – lodes grūšana un šķēpa mešana, Taiga Kantāne metīs disku, Dmitrijs Silovs startēs lodes grūšanā un šķēpa mešanā, Aigars Apinis – diska mešanā, Edgars Bergs grūdis lodi.

Dubaijas Grand Prix ir starptautiskas sacensības, kuras jau 4.gadu norisinās vienā no krāšņākajiem AAE emirātiem. Pateicīgā klimata un dalībnieku skaita dēļ, šīs ir kļuvušas par tradicionālām sacensībām, kuras latviešu paralimpieši apmeklē ik gadu.

Šogad sacensībās piedalās vairāk nekā 50 valstu pārstāvji, kas ir jauns šo sacensību rekords, turklāt ir īpašas arī ar to, ko šīs ir šī gada pirmās sacensības, kuru laikā sportisti tiks arī pārklasificēti. Šīs sacensības ir arī nozīmīgs posms ceļā uz Eiropas čempionātu vieglatlētikā, kas vasaras izskaņā notiks Berlīnē.

Pasākums

Starptautiskās sacensības veiglatlētikā Grand Prix
2018.gada 13.marts līdz 2018.gada 16.marts

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.