Raksta attēls

Limbažos norisināsies Vasaras Parasporta spēles cilvēkiem ar fiziskās veselības traucējumiem

2023.gada 9.augusts \\ Para vieglatlētika

Par piemiņu izcilajam para vieglatlētikas trenerim un paralimpiskā sporta entuziastam Aldim Šūpulniekam, 25.augustā Limbažu Lielezera pludmalē norisināsies Vasaras Parasporta spēles cilvēkiem ar fiziskās veselības traucējumiem. 

Vasaras Parasporta dienā Limbažos interesentiem ar fizisku un redzes invaliditāti būs iespēja izmēģināt para airēšanu (uz ūdens), pludmales tenisu, pludmales sēdvolejbolu, Boccia, para vieglatlētikas mešanas disciplīnas, loka šaušanu, paukošanu, galda tenisu, badmintonu, kā arī trepju tenisu, supošanu (uz ūdens), Taku orientēšanos, disku golfu, kriketu un dažādas stafetes. 

“Trešo otro gadu labprāt viesojamies dažādās Latvijas pašvaldībās, lai popularizētu parasporta kustību šajā reģionā un piedāvātu cilvēkiem iepazīties ar dažādiem sporta veidiem, kas paredzētu cilvēkiem ar invaliditāti. Priecājamies, ka Limbaži ir laipni piekrituši mūs uzņemt pie sevis, lai sirsnīgā gaisotnē pieminētu mūžībā aizgājušo parasporta treneri, limbažnieku Aldi Šūpulnieku, kā arī ieinteresētu cilvēkus parasportā,” informē Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte.

Vasaras Parasporta spēles organizē Latvijas Paralimpiskā komiteja sadarbībā ar Limbažu novada pašvaldību un Limbažu Olimpisko sporta centru. 

Interesenti ar fizisku invaliditāti, kā arī viņu asistenti vai atbalsta personas aicināti pieteikties pasākumam, aizpildot šo aptaujas anketu – https://forms.gle/PYVjRDwT1zpEnQ4E8. Aptauju iespējams aizpildīt līdz 17.augusta plkst. 23:59. Pasākums ir bez maksas. Pasākumu aicināti apmeklēt arī skatītāji un atbalstītāji, kuriem būs iespēja gan redzēt dažādus sporta veidus darbībā, gan tos izmēģināt pašiem, ja konkrētais sporta veids tajā brīdī būs pieejams.  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.